Yaz indiriminden hangi oyunlar alınmalı?

Efevr07

Centipat
Daha fazla  
Ben yakın zamanda GTX750 Ti veya GTX960 alacağım. Bu yaz indirdimindede hangi oyunları alsam aklım ermedi açıkçası. İstek listemdeki oyunlar;
Arma 3
Counter-Strike: Source.
Raft.
The Crew 2
Ranch Simulator Build farm hunt.
Ark.
Ghostrunner.
Car_mechanic_simulator_2015
Far Cry 5
Doom Eternal.
Subnautica.
Dirt_rally_20.
MudRunner.
Dying Light.
The Witcher® 3: Wild Hunt
Forza 4

Bunlar istek listemdeydi. Önerebileceğiniz başka bir oyun, bu oyunlardan hangileri daha iyidir, hangi oyunları almam mantıksız yazarsanız sevinirim.

Hesapta 52TL para var, en fazla 100 daha atarım. O yüzden alacaksam boş oyun almak istemiyorum.

Son düzenleme:
Fear Complete pack 11.85 TL kesinlikle al. Aynı şekilde Batman Arkham Collection 11.80 TL bunu da al fiyatları çok iyi zam yemeden.

Fear Complete pack 11.85 TL kesinlikle al. Aynı şekilde Batman Arkham Collection 11.80 TL bunu da al fiyatları çok iyi zam yemeden.

Fear Complete pack.

Sarar mı ki korku oyunlarını pek oynamadım. Daha çok süreklilik gerektiren ve zevk aldığım oyunlar oynarım. Para verip 2 saat oynayıp çıkacağım bir oyuna para vermek istemem ama bir bakacağım.

Sarar mı ki korku oyunlarını pek oynamadım. Daha çok süreklilik gerektiren ve zevk aldığım oyunlar oynarım. Para verip 2 saat oynayıp çıkacağım bir oyuna para vermek istemem ama bir bakacağım.

YouTube'dan gameplayine bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı