Steam Yaz indirimleri 9.50 TL oyun önerisi

Hocam bir oyun iadesinden bu kadar para var cüzdanım da. Lucius diye bir oyuna denk geldim. O olabilir. Hitman oyunlarından olabilir. Pixela art oyunlar olabilir. Ne önerirsiniz? Vakit geçirmek için oyun arıyorum. Valorant'dan sıkıldım tabii. Zaten bu ayın sonunda PS im gelecek o zamana kadar vakit geçirmemi sağlayacak oyun(lar) önerirseniz sevinirim. Bütçenin hepsini tek oyuna da harcayabilirim. 2 3 tane küçüük oyunlarda alabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
(5-10 TL gibi bir ekleme yapabilirim ama kesin değil. İki seçeneği de değerlendirirseniz sevinirim hocam)

Terraria
Party Panic.
Stick fight: The Game.
Bütceyi artırarak feign oyununuda alabilirsiniz bayağı sarıyor.

Hocam bir oyun iadesinden bu kadar para var cüzdanım da. Lucius diye bir oyuna denk geldim. O olabilir. Hitman oyunlarından olabilir. Pixela art oyunlar olabilir. Ne önerirsiniz? Vakit geçirmek için oyun arıyorum. Valorant'dan sıkıldım tabii. Zaten bu ayın sonunda PS im gelecek o zamana kadar vakit geçirmemi sağlayacak oyun(lar) önerirseniz sevinirim. Bütçenin hepsini tek oyuna da harcayabilirim. 2 3 tane küçüük oyunlarda alabilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
(5-10 TL gibi bir ekleme yapabilirim ama kesin değil. İki seçeneği de değerlendirirseniz sevinirim hocam)
Mitoloji seviyorsan titan quest. 500 saat oynadığım bir oyun oldu.😋

Limbo, Payday 2, The Witcher 2, plague ınc: Evolved, Hellblade senua's sacriface, Hitman, beatcop.

Ekleme yapabilirseniz Papers, Please oyununu alabilirsiniz.

1688666652487.png

1688666674624.png

Ekran kartı 4 GB.
Hocam bu PC Hellblade'i açar mi? Açsada eğer çok kasa kasa oynayacaksam hiç almayayım PS'den indirime girerse alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı