Yaz indirimlerinden oyun önerisi

Forza Horizon 4 olabilir.

Dying Light, 20TL olması gerek. FH4'e de bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1087734

Hocam ben bu 3 oyunu aldım size de öneririm.

Hades, halo, a plague tale innocence olabilir.

Detroit Become Human.

Kendisi zaten oyunu bitirdi ve oyunun hayranı :)

SOMA ve Quantum Break alabilirsin kral.

Victoria 2, çok detaylı bir strateji sunuyor. Ülke yönetiyor gibi hissediyorsun. Onun dışında Frostpunk öneririm ama zor haberin olsun. Dead by Daylight'te olabilir, güzel oyun.

A Plague Tale Innocence güzel bir oyun. Almayı düşünüyorum. Forza Horizon, ETS 2 ve Witcher 3 var. Quantum Break'i de alabilirim, sevdiğim tarzda bir oyun. Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls'a da sahibim.
Middle-earth Shadow of War alınır mı sizce?
Batman Arkham Collection ve The Walking Dead tüm sezonlarını içeren, Definitive sürümünü de almayı düşünüyorum. İkisi de çok uyguna geliyor.
Hellblade: Senua's Sacrifice'ı da düşünüyorum. Bir de GTA 4 Complete Edition alabilirim.
Önerileriniz için çok teşekkür ederim bu arada dostlar :) . Başka önerileriniz var mı?

A Plague Tale Innocence güzel bir oyun. Almayı düşünüyorum. Forza Horizon, ETS 2 ve Witcher 3 var. Quantum Break'i de alabilirim, sevdiğim tarzda bir oyun. Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls'a da sahibim.
Middle-earth Shadow of War alınır mı sizce?
Batman Arkham Collection ve The Walking Dead tüm sezonlarını içeren, Definitive sürümünü de almayı düşünüyorum. İkisi de çok uyguna geliyor.
Hellblade: Senua's Sacrifice'ı da düşünüyorum. Bir de GTA 4 Complete Edition alabilirim.
Önerileriniz için çok teşekkür ederim bu arada dostlar :) . Başka önerileriniz var mı?

Little Nightmares serisine bakabilirsin, tarzı farklı ama güzel oyun. Tek eksi yanı bana kalırsa kamera açıları çok kötü. Mortal Kombat 11 sanırım indirimde bakmadım ama onu da alabilirsin.

Little Nightmares serisine bakabilirsin, tarzı farklı ama güzel oyun. Tek eksi yanı bana kalırsa kamera açıları çok kötü. Mortal Kombat 11 sanırım indirimde bakmadım ama onu da alabilirsin.
Little Nightmares ilk oyunu var. İlkini henüz deneme şansım olmadı fakat seversem diğer oyunu da alırım. Mortal Kombat 11, Tekken 7 falan da iyi indirimdeydi. Listemdeler. Muhtemelen seçimimi MK 11'den yana kullanacağım. Her oyun türünden bir tane oyun almayı düşünüyorum. Assetto Corsa da listede.
Forza Horizon 4 / Mortal Kombat 11 / Far Cry 5 / arma 3
Far Cry 5 var. Bitirince seversem New Dawn alacağım. Arma 3'ün sunucularında az kişi olduğu söyleniyor. Bilmiyorum o yüzden :D . Arma yerine Tannenberg alabilirim. Birinci Dünya Savaşı temalı oyunları daha çok seviyorum.

2000 Saat DBD oynamışlığım var. Oynayacak arkadaşınız yoksa dbd almayın. Zaten oyun kendi kendini bitiriyor.
DBD yerine 13. Cuma oyunu var hocam. İkisi arasından onu tercih etmiştim önceden. O türü çok sevemedim zaten. Dediğiniz gibi, arkadaşlarla daha iyi. Ayrıca Frostpunk bedava olmuştu Epic Games'te. Henüz denemedim ama deneyeceğim.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

1 gün aradan sonra bu oyunları almaya karar verdim. hepinizin önerisini dikkate aldım ve sevdiğim oyunları ekledim sepete. İndirimler bitmeden önce alacağım hepsini. Sizlere de öneririm bunların arasından birkaçını. Tabii ki bunlardan önce Beyond: Two Souls, Heavy Rain ve Detroit: Become Human'ı almanızı öneririm :D .
Şu indirimler olmasa ne oynayabilecektik acaba :D .

Son düzenleme:
DBD yerine 13. Cuma oyunu var hocam. İkisi arasından onu tercih etmiştim önceden. O türü çok sevemedim zaten. Dediğiniz gibi, arkadaşlarla daha iyi. Ayrıca Frostpunk bedava olmuştu Epic Games'te. Henüz denemedim ama deneyeceğim.
Eki Görüntüle 1089878Eki Görüntüle 1089879
1 gün aradan sonra bu oyunları almaya karar verdim. hepinizin önerisini dikkate aldım ve sevdiğim oyunları ekledim sepete. İndirimler bitmeden önce alacağım hepsini. Sizlere de öneririm bunların arasından birkaçını. Tabii ki bunlardan önce Beyond: Two Souls, Heavy Rain ve Detroit: Become Human'ı almanızı öneririm :D .
Şu indirimler olmasa ne oynayabilecektik acaba :D .
13. Cuma mı ? Telif yediği için 2-3 yıldır güncelleme gelmiyor. Gelmeyecekte Artık sunucular da kaldırıldı. Oynanmayacak oyunlar listesinin en tepelerinde.

Geri
Yukarı