Yaz tatili için işe girmek

Gökkayahan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Simülasyon ağırlıklı oyunlar oynarım ve artık klavye ile oynamak eziyet gibi oluyor. Sıfır G29 veya 2.el bi G27 almayı düşünüyorum. Yaklaşık 1000-1500 lira gibi bir miktar için yaz tatilinde nerelerde çalışmam gerekir. Yaşım 15.

Son düzenleyen: Moderatör:
Simülasyon ağırlıklı oyunlar oynarım ve artık klavye ile oynamak eziyet gibi oluyor. Sıfır G29 veya 2.el bi G27 almayı düşünüyorum. Yaklaşık 1000-1500 lira gibi bir miktar için yaz tatilinde nerelerde çalışmam gerekir. Yaşım 15.
Ben de ekipman almak icin boyle bir faaliyete girmek dusuncesindeydim fakat sonra dedim ki degerli zamanimi kitap okumak gibi faaliyetler icin harcamam hem daha yararli hem daha gelecege donuk olur. :D

Bence bir direksiyon seti icin butun yazini cope atma. Zaten 2018 Turkiye'sinde boyle seyler gereksiz pahali. 15 yasinda biri olarak 3 ayini harcamamani oneriyorum.

15 yasinda klavyeyle oynarsin, birkac seneye de direksiyon basina gecersin. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı