Yaz tatilinde nerelerde çalışılabilir?

2014 ne güzel yıldı, dolar 2₺ idi, Türkiye'nin GSYH'sinin en yüksek olduğu ve kişi başına düşen gelirin en yüksek olduğu yıldı, keşke o zamanlara dönebilsek. Şu an o zaman kadar iyi kazandırmıyordur muhtemelen.
Aga bee aynen. Ben ekonomi ile ilgilenmezdim okula 10 lira götürürdüm o da bana 2 hafta yeterdi zaten. Eskiler gerçekten çok güzeldi

Kafelerde komi olarak çalışabilirsin. Ofis boy belki. İyi bir tecrübe olur senin için. Getirisi de iyi. Oturduğun yere göre şartlar değişebilir. Yoğun, merkezi bir yerde oturuyorsan iş bulamazsın muhtemelen. Sanayi/berber çıraklığı önermem. Sanayiyi çok bilmiyorum ancak berber hiç çekilmiyor.
Komiliği düşüneceğim arkadaşlarımada sordum komilik hem iyi,hemde bu yaşta güzel bir meslek diyorlar.
Kafelerde komi olarak çalışabilirsin. Ofis boy belki. İyi bir tecrübe olur senin için. Getirisi de iyi. Oturduğun yere göre şartlar değişebilir. Yoğun, merkezi bir yerde oturuyorsan iş bulamazsın muhtemelen. Sanayi/berber çıraklığı önermem. Sanayiyi çok bilmiyorum ancak berber hiç çekilmiyor.
Merkezi bir yer sayılmaz aslında burası.Arkadaşlarıma sordum bazı mekanlar komi arıyorlarmış yaz tatiline kadar haftasonları da çalışırım yaz tatilinde üç ay girerim oraya zaten. (bu arada yorumun için teşekkürler.
Sabah telefoncu-bilgisayarcı akşam yazılım.

Telefoncularda ne olarak çalışacağım pek tecrübem yok,telefonlar konusunda donanımlarıdır vesaire. Ama bilgisayarlardan anlarım %60 şekilde donanımlarını bileşenlerini ne yapılacağını.

Benim de yaşım 16 da komi olarak iş bakacağım ortalama ne kadar alırım sence.
Aleyküm selam.Komi olabilirsin, inşaatta da çalışabilirsin zora gelirim ama getirisi iyi olsun dersen. İyi bir yerde komi olmak da günlük en az 150-200 getirir diye düşünüyorum, ben de inşallah yazın çalışacağım böyle bir yerde.
Kanka asgari ücret verirler mi bende çalışmayı düşünüyorum komi olarak

Benim de yaşım 16 da komi olarak iş bakacağım ortalama ne kadar alırım sence.

Kanka asgari ücret verirler mi bende çalışmayı düşünüyorum komi olarak
Senin calismana bağlı, bizim arkadaş geçen sene ilk gün 75 almıştı adam onu denemiş yani sonrasinda günlük 100-150 arasında alıyordu. Bu sene daha da çok verirler.

Senin calismana bağlı, bizim arkadaş geçen sene ilk gün 75 almıştı adam onu denemiş yani sonrasinda günlük 100-150 arasında alıyordu. Bu sene daha da çok verirler.

Maaşlar çok arttı mesela ben geçen sene tekstilde çalışıyordum 1850 maaş alıyordum. Şimdi eski patron çağırıyor yaz tatilinde 4000'e ama kafama sıkarım tekstilde çalışmam bir daha iğrenç bir ortam sürekli Afgan Suruyeli.

Abana
Maaşlar çok arttı mesela ben geçen sene tekstilde çalışıyordum 1850 maaş alıyordum. Şimdi eski patron çağırıyor yaz tatilinde 4000'e ama kafama sıkarım tekstilde çalışmam bir daha iğrenç bir ortam sürekli Afgan Suruyeli.
Bana da lazım iş sınavdan sonra PC almam için 5-6k biriktirmem lazım aylık 4k veren bır iş olsa çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı