Yaz tatilinde öğrencilerin asgari ücretle çalışabileceği yerler nerelerdir?

Fonksiyonlar

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, yaz tatili geldiğinde 18 yaşımı doldurmuş olacağım. 3 ay boyunca üniversite açılana kadar bir yerde asgari ücretle işe girmek istiyorum. Aklıma gelenler: BİM, A101 ve Vatan, Teknosa gibi AVM'deki mağazalar. Bunlarda çalışmak isterim ama çoğu kısa dönem olacağından almayacaktır. Sizin bildiğiniz bana daha uygun olacak yer var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, yaz tatili geldiğinde 18 yaşımı doldurmuş olacağım. 3 ay boyunca üniversite açılana kadar bir yerde asgari ücretle işe girmek istiyorum. Aklıma gelenler: BİM, A101 ve Vatan, Teknosa gibi AVM'deki mağazalar. Bunlarda çalışmak isterim ama çoğu kısa dönem olacağından almayacaktır. Sizin bildiğiniz bana daha uygun olacak yer var mıdır?

İstanbul'da isen seni restoranda işe sokabilirim.

Girmeden önce uzun vade çalışacağını belirt. Okul başladığında çıkacağını söylersin.

Ankaradaysan benimde geçen yaz çalıştığım bir market var yazın tekrar orada çalışacağım. surekli öğrenci çalıştırığı için kesin girersin istersen yardımcı olurum.

Ankaradaysan benimde geçen yaz çalıştığım bir market var. surekli öğrenci çalıştırığı için kesin girersin istersen yardımcı olurum.
Yok hocama Ankarada değilim Bursadayım. Ankaranın yerel marketi mi yoksa diğer şehirlerde de var mı? Var dersen ismini verirsen buradaki şubelerine bakarım.

Yok hocama Ankarada değilim Bursadayım. Ankaranın yerel marketi mi yoksa diğer şehirlerde de var mı? Var dersen ismini verirsen buradaki şubelerine bakarım.
yok yerel marketi Ankara bide Kırıkkale var sanırsam ismi çağdaş market daha çok migros gibi çalışan buyuk mağazları var. öğrenci alan bir yer varsa gir derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı