Yaz tatilinde PC toplanır mı?

Doların artıp artmayacağını anlamak için markete veya pazara giderek şöyle ürünler fiyatlarına göz gezdirmeniz yeterli olur veya bundan 5 yıl önce istediğiniz bir şeyi bugün acaba daha mı rahat alıyorsunuz? Bunun gibi sorularını eğer kendinize sorarsanız doların artıp artmayacağını da anlarsınız bunu bilmek için ekonomist olmaya gerek yok.
Giderek artıyor ama hazirana kadar ciddi bir yükseliş olur mu anlayamadım.

Sana mı soracak nasıl soru soracağını, bu arada dolar artar bence. İkinci el sistemlere yönelebilirsin.
2.el sistemlere güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doların durumu pek iç açıcı durmuyor. Düşerse virgüller oynar. Artarsa 3 basamak birden... Bana kalırsa geç olmadan almaya bak. İkinci el sistemlere neden güven olmasın? Elden test ederek veya GET ile aldığın sürece sıkıntı olacağını sanmam.

Dimi :d

Bu konu Burada ayrılır dostum. Masaüstü bilgisayarlar kısmına yeni konu aç. Orada daha hızlı cevaba ulaşacaksın.

Hatta orada aç ilk mesajı ben atacağım.
Masaüstü B. konusu olarak açarsam büyük ihtimal ban yerim.

Neden? Türkçe kurallarına uyduğu halde ceza alanı görmedim. Uygun bir dille yaz ki cevap verelim.
Masaüstü bilgisayarlar otomatik olarak bilgisayar toplama konusu olarak kaydediliyor (telefon üzerinden açılınca) 1 ayda sadece bir konu açılabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı