Yaz Tatilinde Yapılabilecekler

Bu yaz benim bir planım yok zaten güzel şekilde geçiyor tatilim. Geçen yıl yaptıklarımı yapacağız yine herhalde.

• Yüzmeye gitmek (+9 genize su kaçma itemi)
  • Evlenen akrabanın düğünlerine gitmek
  • Çapa makinesi ile bahçeye gidip bozulunca eve kadar yürümek
  • Memleketimde arkadaşlarla gezerken Kangal köpekleri tarafından ölesiye kovalanmak
  • 40 derece sıcakta bahçeye gitmek ve uğraşmak (+5 susuzluktan çeşmeye gidene kadar ölme itemi)
  • Kitap okumak ve yabancı dizi izlemek
  • Arkadaşlarla köyde geceye kadar muhabbet etmek
  • Technopat Sosyal ile vakit geçirmek
  • Dağ bayır affetmeden gezmek

Sokakta aval aval boş yere bağıran mahalle çocuğunu dövmek. Şerefsiz telefonumu kıralı 1 yıl oldu unutmadık !
Aynen.

Teravihten gelirken önümden bisiklet konvoyu geçti. Sokaktaki IQ'su 31 olan çocuklar bisikletlere su balonu attı... Yol bisikletlerine...

Vallahi bu yaz yapacak cok sey var:

Yapilacaklar:
  • 1180 serisi cikiyor. Cikar cikmaz 2. el pazari canlanir hemen bir 1080 Ti modeli kestirecegin gozume.
  • 10 yildir Note kullaniyorum. Kismetse Note 9`um da olacak.
  • Belki biraz Iphone`a satasirim.
  • Fitnesa devam. Kollar Witcher kolu olana kadar.
  • Manitayla ayrildigimizdan beri neredeyse 1 disi sinek bile ... - neyse bol turistli bir yaz olsun da ...
  • Sevdigim youtuberlarla kahvaltida takilmaya aynen devam. Yahu Baris Ozcan`siz Pazar kahvaltisi, Ruhi Cenet`siz 5 cayi icemiyom arkadas !
  • Felsefe ve Politika bilimine cok yakindan ilgi duyuyorum. Aynen devam.
  • Son hali saha macinda Orucluydum. Gol atamadigim gibi depar da atamadim. Elemanlar da yeniydi ustelik. Icimde kaldi. Bir rovans elbette olacak ! Deredeki ac timsah gibi ilk halisaha macina kilitlendim. Predatoruz icabinda.
  • Ve Bonus : Ustadim Mehmet Ali Bulut Hoca`min kose yazilarinin ve ciktigi programlarin da an ve an takipcisi olurum buyuk ihtimalle.
  • Manitadan ayrildigimdan beri ... tobe tobeee. Oncelik sirasi belli oldu gibi :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı