Yaza uygun, terletmeyecek oyuncu koltuğu önerisi

Görkem Ertopcu

Hectopat
Daha fazla  
Malum yaz geliyor ve kilolu olduğum için çok terliyorum. Bütçe olarak koltuklardan çok anlamıyorum ama bir koltuğada çok yüksek rakamlar vermek istemiyorum yani F/P olmalı. Boyum 1.85 kilom 95. rahat ve geniş olursa iyi olur. Genelde FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Ne önerirsiniz?

Markus çok güzel de birazcık bütçe isteyen bir koltuk. Bir süredir ben de sağlam bir koltuk arayışındayım.
Dün akşam şu koltuğa 2600 lira iken yükseldim, hanımdan onay çıkmadı diye iptal ettim siparişi. Keşke alsaydım :(

Malum yaz geliyor ve kilolu olduğum için çok terliyorum. Bütçe olarak koltuklardan çok anlamıyorum ama bir koltuğada çok yüksek rakamlar vermek istemiyorum yani F/P olmalı. Boyum 1.85 kilom 95. rahat ve geniş olursa iyi olur. Genelde FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Ne önerirsiniz?
Kumaş bir koltuk tercih et.

Kumaş bir koltuk tercih et.
Önerdiğin koltuk ile bunun ne farkı var ?

Sizce bu güzelmidir ?

Önerdiğin koltuk ile bunun ne farkı var?

Sizce bu güzel midir?

Rahatlık olarak benim attığım koltuk daha iyi çünkü visco yastığı var bu arada bütçen 10k civarında ise buraksakin ol kodu ile bu koltuğu da alabilirsin eğer istersen de koltuğa silikon yastık ve kol desteği de ekleyebilirsin.

Hocam yerli markalardan xmax e bulasmaya gerek yok,

Kumaş poliüretan ya da fileli koltuk satın alabilirsiniz.

Kumaş poliüretan koltuklar daha ergonomik ve üst segment koltuklardır. Yerli markalardan xdrive, zio, exvega ve hawk tercih edilebilir. Bu 4 markadan xdrive 15'li/toryum ve hawk fab modelleri haricinde istediğinizi tercih edebilirsiniz. xmax ,xrancer gibi firmalara bulaşmayın.

Fileli koltuklar orta segment ürünlerdir, ikea markus en popüler olanı, beklentinizi çok yükseltmeden onuda keyifle kullanabilirsiniz.

Rahatlık olarak benim attığım koltuk daha iyi çünkü visco yastığı var bu arada bütçen 10k civarında ise buraksakin ol kodu ile bu koltuğu da alabilirsin eğer istersen de koltuğa silikon yastık ve kol desteği de ekleyebilirsin.

Hocam bu koltuk gerçekten fiyatını hak ediyorsa satın alabilirim bunu.

Geri
Yukarı