":" yazamıyorum

LrdN__

Kilopat
En iyi cevaplar
12
Alt+58 deneyebilirsiniz.
Alta basılı tutarken numpadden sırasıyla beş ve sekizi tuşlayın ondan sonra elinizi alttan çekin deseniz daha açık olurdu. Kızgın falan atmışlar altcodeları bilmeden.

Ban 1s Coming

Millipat
En iyi cevaplar
2
Yer
Çok meraklıyım
Alta basılı tutarken numpadden sırasıyla beş ve sekizi tuşlayın ondan sonra elinizi alttan çekin deseniz daha açık olurdu. Kızgın falan atmışlar altcodeları bilmeden.
Kızgın atanın derdi başka. Alt+58 demek zaten sizin dediğinizle aynı anlama gelmiyor mu?

LrdN__

Kilopat
En iyi cevaplar
12
KS
Latminatidirax

Latminatidirax

Nanopat
En iyi cevaplar
0
Yazılanları anlamadım. Ben ciddi şekilde soruyordum, benzer konularda (.) yazamayanda var.

LrdN__

Kilopat
En iyi cevaplar
12
KS
Latminatidirax

Latminatidirax

Nanopat
En iyi cevaplar
0
Allah şifa versin.

Durum o kadar vahimse farenin yanındaki makro tuşlarına : atayabilirsin.

Denetim masasında klavye seçenekleri çıkmıyorsa Windows tuşuna basıp "klavye" yaz. O ayar her neredeyse önüne gelecektir. Enter (üstünde ok işareti bulunur) tuşuna basarak klavye ayarılarına erişebilirsin. Oradan klavye düzenini Türkçe Q seç.

Klavyen F klavye ise ve Q'ya alışıksan düzen olarak F seçme, tuşları söküp Q düzeninde yeniden tak. Böylece F klavyen Q'ya dönüşecek.

Türkçe Q seçmene rağmen : yazamıyorsan yapacak bir şey yok. İnşallah konuyu : yerine sürekli yanlışlıkla ; bastığın için bahane olsun diye açmamışsındır.
Biraz geç oldu , ama böyle deme amacınız nedir? Klavyeden söylediğim ( : ) yazamıyorum. Shifte basıyorum (2 shift'ide denedim), ve nokta tuşuna. Önceden oluyordu, şuğan yazmıyor.

Yukarı