Yazar olmak isteyen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler.
Güzel site, tasarımı da iyi, konusuna göre yazarların biraz yeteneği biraz da tecrübesi olması gerekiyor. Sırf haber için haber yapılırsa itici olur ve yazım-imla kurallarına uyan kişiler olması gerekiyor.
Örneğin siz uymuyorsunuz, baş harfleri küçük yapıyorsunuz, yani yazım kuralı sadece haberde değil her yerde uygulanmalı.
Hayırlı olsun, umarım yetenekli yazarlar bulursunuz.

Yaş 15 haber sitenize yazar arıyorsunuz, ilginç🧐
Ciddi iseniz Discord kullanıyorsanız ben yapabilirim😁 kullanmıyorsanız mail ile haberleşebiliriz sadece, sosyal medya kullanmıyorum ama biliyorum😁

WhatsApp grubumuza katılmak zorunlu. Sebebi ise kopya kontrol yapıp fotoğrafını çektikten sonra bizimle paylaşmanız gereğinden.

Ücret karşılığı mı yoksa hobi amaçlı mı?

Her ay Xbox Game Pass PC lisansı veriyoruz. Ayrıca ilerleyen dönemlerde emeğinizin karşılığını vereceğiz.

Teşekkürler.
Güzel site, tasarımı da iyi, konusuna göre yazarların biraz yeteneği biraz da tecrübesi olması gerekiyor. Sırf haber için haber yapılırsa itici olur ve yazım-imla kurallarına uyan kişiler olması gerekiyor.
Örneğin siz uymuyorsunuz, baş harfleri küçük yapıyorsunuz, yani yazım kuralı sadece haberde değil her yerde uygulanmalı.
Hayırlı olsun, umarım yetenekli yazarlar bulursunuz.
Tasarımı yarından itibaren değişecek. Yorumun için teşekkür ederim. Kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Tamam haberleşelim o zaman bi konuşalım belki anlaşabiliriz.
Instagram'dan ulaşabilirsiniz: samet.kayaalp

Yeni konular

Geri
Yukarı