Yazdığım şiir güzel olmuş mu?

1. Satırı 2. Satıra çektim. Dostum saygıdan dolayı senin kelimelerine dokunmadım. Hiçbir kelimeni eksiltmedim. Yalnızca yer değiştirme ve eklemeler yaptım.

Atatürk kelimesi gibi düşün şiir dilini. Türkçede Atatürk ataları Türk olan kişiye denir. Türkçe son 15 senede iyice bozulunca Atatürk denince Türklerin atası sanılıyor. Dünya üzerinde lehçesi bozulan tek yer burası. Aslında, sen bu yazdığın şiirlerini heceleyerek okursan, tüm olayı kavrayacaksın.
Hocam yaşıma göre sizce şiir iyi mi? (yaşım 12.)

Hocam yaşıma göre sizce şiir iyi mi? (yaşım 12.)
Hocam diğer arkadaşa sormuşsunuz ama yorumumu katmak istiyorum. Bence şiiriniz yaşıtlarınıza göre iyi olabilir belki ama yaşınıza göre iyi değil. Eğer bu yolda ilerlemek istiyorsanız ve ortalama üstü şiir yazmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeniz lazım.

Hocam diğer arkadaşa sormuşsunuz ama yorumumu katmak istiyorum. Bence şiiriniz yaşıtlarınıza göre iyi olabilir belki ama yaşınıza göre iyi değil. Eğer bu yolda ilerlemek istiyorsanız ve ortalama üstü şiir yazmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeniz lazım.
Hocam sonuçta her tavsiye kötü olsa bile iyi şeyler katar. Bu yüzden ara sıra da olsa böyle şiir yazmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı