Yazdığım şiir nasıl olmuş?

Markosjurka

Yoctopat
Daha fazla  
Gözün gözüme değdiğinde.
Ruhunu gözlerim gördüğünde.
Ne hissederim bilemezsin.
Kalbimin nasıl attığını bilemezsin.

Ama sen seni hançerleyene gittin.
Sabaha kadar kaldın.
Yine haberin olmadan kalbime gittin.
Sonsuza kadar kaldın.

Birkaç şiir okudum ve aklıma bir şiir yazmak geldi ve sonuç bu, sizce nasıl olmuş? :D

Siir okumayı ve yazmayı seven bırısıyımdır. Eger ılk sıırınse fena degıl ama sana bır ıkı bır şey demem gerekırse demek ıstedıgını dırekt soylemek yerıne bıraz dolaylı anlatım yap. Ornegın:

Sabaha kadar kaldın.

Burada sabaha kadar kaldın demek yerıne daha dolaylı bır anlatım bulup senı hancerleyene gıttını bıraz uzatırsan daha guzel seyler cıkarabılırsın ve yazınca yazdıgını bır oku. Eger ustune dusunuyorsan o sıır guzeldır ama yok dırekt anlıyosan ve ıyı sıır dıyosan o sıır ıstedıgın kadar ıyı degıldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siir okumayı ve yazmayı seven bırısıyımdır. Eger ılk sıırınse fena degıl ama sana bır ıkı bır şey demem gerekırse demek ıstedıgını dırekt soylemek yerıne bıraz dolaylı anlatım yap. Ornegın:

Sabaha kadar kaldın.

Burada sabaha kadar kaldın demek yerıne daha dolaylı bır anlatım bulup senı hancerleyene gıttını bıraz uzatırsan daha guzel seyler cıkarabılırsın ve yazınca yazdıgını bır oku. Eger ustune dusunuyorsan o sıır guzeldır ama yok dırekt anlıyosan ve ıyı sıır dıyosan o sıır ıstedıgın kadar ıyı degıldır.
Bir örnek verebilirseniz çok mutlu olurum hocam.

Giden ışığı kapatır, geri gelmek için.
Sen neden karanlığı açtın?

Mesela en son
Sonsuza kadar kaldın
Yazmıssın eger boyle yazarsan sankı devam etcekmıs gıbı mesela ben son 2 dıze ıcın soyle dusundum

Yine giriyorsun kalbime usul usul.
Sen farkında değilsin.
Ve mıh gibi işliyorsun ruhuma
Sanki ilk kez işler gibi.

.enderez dsicordum şiir yazmayı konusmayı paylasmayı cok severım eklersen konusuruz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı