Yazı yazmak için Blue Switch vs Red Switch

Şu şekilde toparlayalım o zaman konuyu:
Halihazırda G410'um (romer g kullanıyor) olduğu için sessiz ve akıcı kullanabiliyorum. Ama yazı yazmada çok tatmin etmiyordu. Eğer blue switch'li K835 sesten ötürü rahatsız etmeye başlarsa beni, o zaman ikisini sürekli dönüşümlü kullanırım.
Bende kendi klavyemi satıp onu aldım. Normal de K380 kullanıyorum. Çok sessiz ve yumuşak. Bende dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum. Eğer ki çok yazı yazıyorsan K380 öneririm. Ön yargılı olma bende öyleydim ama hayran bırakıyor.

@II. Wilhelm Bu klavyenin tuşları ve switchleri değişiyor mu acaba? Gelince inceleme yapacağım çünkü Türkçe incelemesi yok xd
Sanırım değişiyor. Yapın hocam destek oluruz.

@serhatcandev
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodaki klavye blue switch değil mi?

Son düzenleme:
Sanırım değişiyor. Yapın hocam destek oluruz.

@serhatcandev
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
şu videodaki klavye Blue Switch değil mi?

Red de olabilir. Görmeden böyle tahmin zor. Red gibi geldi, Blue Switch daha tiz oluyor. Bu tok sesli.

Beyaz rengini gördükçe neden beyaz almadım diyorum kendi kendime :( Ama masamdan dolayı yakışmayacağını da biliyorum çok kötü bir his :(

@II. Wilhelm

Red Switch;

Blue Switch;

Son düzenleme:
Red de olabilir. Görmeden böyle tahmin zor. Red gibi geldi, Blue Switch daha tiz oluyor. Bu tok sesli.

Beyaz rengini gördükçe neden beyaz almadım diyorum kendi kendime :( Ama masamdan dolayı yakışmayacağını da biliyorum çok kötü bir his :(

@II. Wilhelm

Red Switch;

Blue Switch;
Beyaz aldım başta, sonra iptal edip siyah aldım hocam ben. Siyah almak daha mantıklı bence. Beyaz cihazlar gerçekten çok çabuk kirleniyor. Her gün silsen bile bir süre sonra sararıyor.

Attığım videodaki klavye sesi bana daha click'sel geldi. Blue switch gibi yani. Bilmiyorum belki de dediğin gibidir.

Beyaz aldım başta, sonra iptal ettim hocam ben. Siyah almak daha mantıklı bence. Beyaz cihazlar gerçekten çok çabuk kirleniyor. Her gün silsen bile bir süre sonra sararıyor.

Attığım videodaki klavye sesi bana daha click'sel geldi. Blue switch gibi yani. Bilmiyorum belki de dediğin gibidir.
Benim masam beyaz ve diğer ekipmanlarım siyah. Biraz komik dururdu ama beyaz gerçekten çok hoş duruyor. Sağlık olsun diyelim. Dediğiniz gibi kirlenmesi daha hızlı olur. Zaten çok takığım böyle şeylere :D

Bilmiyorum hocam beki de Blue'dur. Yorumlarda veya açıklamada bir bilgi var mı?

Benim masam beyaz ve diğer ekipmanlarım siyah. Biraz komik dururdu ama beyaz gerçekten çok hoş duruyor. Sağlık olsun diyelim. Dediğiniz gibi kirlenmesi daha hızlı olur. Zaten çok takığım böyle şeylere :D

Bilmiyorum hocam beki de Blue'dur. Yorumlarda veya açıklamada bir bilgi var mı?
Yok hocam.

Bu arada ufak bir korkum var klavyeye karşı. Bir kullanıcı attığı görsel yorumda klavye tuşlarının sticker baskı olduğunu söylemiş (ya da iddia etmiş). Biraz tuhaf değil mi bu sence de?

Dosya Ekleri

• IMG_20230329_214323.jpg
    IMG_20230329_214323.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı