Yazı yazmak için Blue Switch vs Red Switch

Logitech K835 alacaksınız sanırım. Bende aldım red switch. Her gün kod yazıyorum çok fazla sesli olmaması için red aldım. Blue kafa ütüler bir süre sonra.

TTC Switch hakkinda bilgisi olan varsa yazabilir mi? Bir çok kişi Chery MX kalitesinde demiş merak ettim.

Logitech K835 alacaksınız sanırım. Bende aldım red switch. Her gün kod yazıyorum çok fazla sesli olmaması için red aldım. Blue kafa ütüler bir süre sonra.
Aslında aldım da, sadece çok araştırmadan tercih verdim. Blue switch tercih etmiştim :D.

Blue çok ses çıkartıyor bence. Eskiden çok hoşuma giderdi o yüzden gittim Blue Switch aldım ama bu aralar değiştirmeyi düşünüyorum sessiz daha iyi bana kalırsa.
G410 var aynı zamanda bende. Sesi yok. O da mekanik bir klavye. Çok memnunum aslında G410'umdan, sadece K835'in ucuzluğunu görünce dayanamadım :D. En kötü denemiş olurum blue switch'i.

Daktilo gibi sesi Blue switch verir ama oyun yerine yazi yaziyorsan bir sure sonra dayanilmaz hale gelir bence. Yazi icin en iyi switch brown bence.
İlerisi için düşünebilirim ama şuan maalesef tercih edemem.

Sesli klavyeyi eskiden çok severdim bu sebeple blue switch bir klavyeye sahibim fakat gerçekten çok fazla ses çıkartıyor, ilk aylarda güzeldi fakat şu anda ses rahatsız etmeye başladı. Bu sebeple, birkaç ay sonra red switche geçmeyi düşünüyorum.

Şu şekilde toparlayalım o zaman konuyu:
Halihazırda G410'um (romer g kullanıyor) olduğu için sessiz ve akıcı kullanabiliyorum. Ama yazı yazmada çok tatmin etmiyordu. Eğer blue switch'li K835 sesten ötürü rahatsız etmeye başlarsa beni, o zaman ikisini sürekli dönüşümlü kullanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı