Yazıcı ikinci sayfayı sonraki yaprağa basıyor

KyperZ

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-12100f
RX6600
H610M K-D4
8x2 Ram
WD SN570
Selam yazıcıdan çıktı alırkan atıyorum 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 sayfalarını çıktı alıyorum ancak 52, 53'ün aynı yaprakta olması gerekirken "52, boş sayfa" 1. yaprak "53, 54" ikinci yaprakta çıkıyor, bunu nasıl çözebilirim? Yazıcı ayarlarında ters sırada ve harmanla seçenekleri var sanıyorum bu ayarlardan birisi düzeltebilir. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam yazıcıdan çıktı alırkan atıyorum 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 sayfalarını çıktı alıyorum ancak 52, 53'ün aynı yaprakta olması gerekirken "52, boş sayfa" 1. yaprak "53, 54" ikinci yaprakta çıkıyor, bunu nasıl çözebilirim? Yazıcı ayarlarında ters sırada ve harmanla seçenekleri var sanıyorum bu ayarlardan birisi düzeltebilir. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
"Boş sayfaları atla" diye bir seçenek olması lazım.

Ekran görüntüsü 2024-03-24 175625.png

"Boş sayfaları atla" diye bir seçenek olması lazım.

Hocam sorunu özetlemek gerekirse normal şartlarda son yaprakta 1 sayfa boş kalıyor ancak bende o boş sayfayı ilk yaprakta uyguluyor.

Eki Görüntüle 2149360

Hocam sorunu özetlemek gerekirse normal şartlarda son yaprakta 1 sayfa boş kalıyor ancak bende o boş sayfayı ilk yaprakta uyguluyor.
Yarın cevaplarım.

Eki Görüntüle 2149360

Resimde kırmızı renkli çizgilerle gösterdim. Bakım>Genişletilmiş Ayarlar>Boş Sayfayı Atla.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Yarın cevaplarım.

Resimde kırmızı renkli çizgilerle gösterdim. Bakım>genişletilmiş ayarlar>boş sayfayı atla.

Uyguladım hocam çıktı aldığımda geri dönüş yapacağım teşekkürler.

Yarın cevaplarım.

Resimde kırmızı renkli çizgilerle gösterdim. Bakım>genişletilmiş ayarlar>boş sayfayı atla.

Hocam sorunu ters sırada tikini kaldırınca çözdüm sanırım bir sorun olursa konu açarım yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı