Yazıcı önerisi

seyhmusaykut

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba kolay gelsin öncelikle herkese. Yakın zamanda kendime yazıcı almayı düşünüyorum. Ama yazıcılar hakkında bir bilgim yok. Sadece istediğim birkaç özellik var aklımda. Ama ona uygun hangi modeller var hangi model iyi markalar iyi bilmiyorum. Evde kullanacağım daha çok. Fotoğraf çıkarma, fotokopi ve çıktı çıkarmak amaçlı kullanacağım. Wi-Fi, çift taraflı çıkarma ve tarama özelliğinin olmasını istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

siyah beyaz olsaydı xerox phaser 3020 derdim - 800 TL, tonerli, wifi yazdırma, telefondan yazdırma özelliği var. Bizleri evde ders stresinden kurtardı👍 Muadil toneri 45 TL, bir toner 1500 sayfa yazdırıyor.

Kartuşlu düşünüyorum. Ama fiyatlar nasıl bilmiyorum. Canon model iyi diye öğrendim. 600-1200 TL arasın diyebilirim.

Yazıcıların kartuşları pahalı eğer ayırabilecek bütçeniz var sa.

HP Color Laser 150A Renkli Lazer Yazıcı 4ZB94A Sınırsız Chipli ve Tam Dolu Pluscopy Tonerli kartuşlular hemen bitiyor ve haftada 1 kullanılması gerekiyor yoksa mürekkep kuruyor

kartuş dolum kiti 60 tl 10 kez dolum yapılabiliyor ondan sonra yeni kartuş alınması gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı