Yazıcı önerisi

Bütçe
1000,1600

Draphe

Hectopat
Eğer yalnızca ofis işlerim var ve renkli çıktı almam derseniz aşağıdaki ürüne bakabilirsiniz. Bu arada bu ürün geçen ay 1300'lere yakın bir fiyattaydı. Biraz bekleyip araştırırsanız yine o civarda bu ürünü bulabilirsiniz.

Kısaca teknik detaylarına değinecek olursam PPM yani dakikada yazdırılan baskı sayısı 20. Yani 1 dakikada 20 çıktı alabilirsiniz. Faks özelliği mevcut ve Wi-Fi özelliği mevcut. Wi-Fi özelliği sayesinde mobil ağdan yazıcınıza belge gönderip yazıcınızdan mobil cihazınıza tarama işlemi yapabilirsiniz. İçerisinde 105A toner var ve bunun dolumunu yapabilirsiniz. Ek olarak tek toner ile 1000 sayfaya kadar çıktı alma özelliği mevcut. Bu yazıcının tüm teknik detayları aşağıda yer alıyor.

Ama ben renkli isterim ve mürekkepli olursa da olsun derseniz aşağıdaki iki üründen birini alabilirsiniz.

Ha bu arada benim tercihim aşağıdaki ürün olurdu. Attığım HP cihaz daha iyi baskıya sahip ama mürekkep parası yine cihazın parasına yakın değerde. Aldınız mı çok paranız gider.

Üniversite için alacağım. Aşırı çok PDF çıktısı oluyor. Sürekli kartuş bozuluyor bıktım. O yüzden sanırım EPSON buradakilerin en iyisi benim açımdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı