Yazılım/Bilgisayar mühendisliği için bilgisayar önerisi

MatematikVSFen

Picopat
Daha fazla  
Tercih listeni yazılım/bilgisayar mühendisliği olarak tamamlayacağım. Yerleştiğim kesin olduğu takdirde bilgisayar bakacağım. Sizce alınacak bilgisayarın ne tür bir özelliği olmalı? (ekran kartı vs.) Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.

6 Çekirdekli 12 İş parçacıklı RTX 3000 serisi bir laptop bence işini görür. (Fiyat/Performans olarak) O kadarına gerekli olmadığını düşünüyorsanız da 12.Nesil İntel işlemcili bir laptop da iş görür. (Dahili Grafik birimli laptop)

Tercih listeni yazılım/bilgisayar mühendisliği olarak tamamlayacağım. Yerleştiğim kesin olduğu takdirde bilgisayar bakacağım. Sizce alınacak bilgisayarın ne tür bir özelliği olmalı? (ekran kartı vs.) Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bence 20klık 3050 Ti olan bir laptop iş görür devamına gerek yok önceside hantal gelir.

Tost makinesi ile kod yazabilen gördüm ben. Ayrıca yazılım ve bilgisayar isteyen birisi olarak bu tür giriş seviyenin altında, mesleğinin genel kültürü denecek bir konuda kendi fikrini beyan edebilmeni beklerdim.

ben üniversitede yazılım için hp victus tercih ettim oyun da oynadığım için içinde rtx 3050 ti var ama yazılım için ram ve işlemci sağlam olmalı 12. nesil i5 işini görür çok güçlü işlemci ve fiyat performans ve 16gb altına düşmemelisin

Yeni konular

Geri
Yukarı