Yazılım Budur Sitesi Güvenilir mi?

Güvenilir, ben de almıştım. Bu ara da epttavm üzerinden Pro versiyonunu aynı firma 10 TL'ye satıyor haberiniz olsun.
Ben de home deneme sürümü var pro lisans alırsam bir sıkıntı çıkmaz mı herhangi bir performans düşüşü,veri kaybı v.s
Kimi kullanıcılardan MAK lisans gönderdiklerine dair şikayet var, lisansı almadan önce kendilerine lisansın OEM mi Retail mi MAK mı olduğunu sorun. Ardından alabilirsiniz. Eğer aldığınız lisans MAK ise bildirin, size Retail veya OEM lisans gönderiyorlar. En azından tahmini senaryoya göre böyle gerçekleşmesi lazım.

slmgr -dli komudu ile lisans türünü öğrenebilirsiniz.
MAK olduğunu belirttiler. Dediklerinizden sonra çok karamsarlığa düştüm.Herhangi bir güvenlik sorunu olur mu acaba

Ben de home deneme sürümü var pro lisans alırsam bir sıkıntı çıkmaz mı herhangi bir performans düşüşü,veri kaybı v.s
Home sürümü var ise sıfırdan kurulum yapmanız gerek, yedeklemelerini yapıp buradan Windows 10 Pro'yu kurabilirsiniz Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal

Performans kaybı sisteminiz ile alakalı fakat bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Şöyle bir kod daha var ama sizde Home sürümünün de, deneme sürümü olduğu için çalışır mı bilemem.

Bende aldım 2 hafta önce. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Kodun elinize ulaşması için belli bir süre belirtilmiyor. Ben Office ve Windows 10 lisansımı bu siteden aldım ve aynı gün içerisinde gönderimini yaptılar. Yaklaşık 1-2 sene arası oldu ve kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı