Yazılım Budur Sitesi Güvenilir mi?

Yolladiklari key calismiyor, bu durumum icin mesajda yazdim telefonda actim ama muhattap yok dikkatli olun
Son 4 aydır alışveriş yapmıyorum. Öncesinde 10'dan fazla key almışımdır çevremdekiler için. Ama son dönemde geri dönüşlerde uzun süre beklettiklerini gördüm. İyi olan neresi varsa bir yerden sonra bozmak zorunda mı, anlam veremiyorum.

ben aldım hatalı key verdiler ne mail ile ne sitedeki forumdan ne cep ne de sabit telefondan cevap vermediler vrrdiğim para ile mağdur oldum.

Windows 10 Home Single Language lisansımdan Windows 10 Pro'ya geçmek istiyorum. Hangi ürünü satın almalıyım?
Windows 10 Home'dan Pro'ya yükseltmek için:
Bu lisans size uygun. Home single language yada normal Home versiyonu Pro'ya yükseltir ve orijinal etkinleştirir. Retail lisanstır. Format sonrası da kullanabilirsiniz.

Yazılımbudur özelinde bir çok sorun yaşayan oldu. Bu forumda da bir çok şikayet konusu açıldı. Sattıkları keylerin büyük kısmı mak lisans. Format sonrası silinenlerden. Sağlam lisans bu konuda güvenilirdir. En azından sattıkları lisansları biliyorlar. 7 gün boyunca canlı destekleri aktif, her soruya cevap alırsınız.

Windows 10 Home'dan Pro'ya yükseltmek için:
Bu lisans size uygun. Home Single Languageya da normal Home versiyonu Pro'ya yükseltir ve orijinal etkinleştirir. Retail lisanstır. Format sonrası da kullanabilirsiniz.

Yazılımbudur özelinde birçok sorun yaşayan oldu. Bu forumda da birçok şikayet konusu açıldı. Sattıkları Key'lerin büyük kısmı MAK lisans. Format sonrası silinenlerden. Sağlam lisans bu konuda güvenilirdir. En azından sattıkları lisansları biliyorlar. 7 gün boyunca canlı destekleri aktif, her soruya cevap alırsınız.

Hiçbir soruya cevap alamadım. Yazılımbudurdan aldığım lisans ı iptal etmeye tıkladım iptal edilmesini bekliyorum.

Hiçbir soruya cevap alamadım. Yazılımbudurdan aldığım lisans ı iptal etmeye tıkladım iptal edilmesini bekliyorum.
Yazdığınız vakit: pazar günü saat 8:00 civarıysa cevap alamamış olabilirsiniz normal olarak. İletişim sayfasında Saat 10:00 ile 23:59 arasında destek hizmetleri yazıyor. Şuan çevrimiçi destekleri.

Yazılımbudur iptal için biraz uğraştırabilir telefon ile ulaşmayı deneyin.

Yazdığınız vakit: Pazar günü saat 8:00 civarıysa cevap alamamış olabilirsiniz normal olarak. İletişim sayfasında saat 10:00 ile 23:59 arasında destek hizmetleri yazıyor. Şu an çevrimiçi destekleri.

Yazılımbudur iptal için biraz uğraştırabilir telefon ile ulaşmayı deneyin.

Para iadesi vermediler ama Key'i alabildim ve sorunsuz etkinleştirdim. Ve an itibari ile artık Windows 10 Home Single Language'den kurtulup Windows 10 Pro'ya geçtim.
Ayrıca bir şey eklemek istiyorum. Home veya Home Single Language kullananların format atmasına gerek yok ben format atmadan kurdum.

Son düzenleme:
Para iadesi vermediler ama Key'i alabildim ve sorunsuz etkinleştirdim. Ve an itibari ile artık Windows 10 Home Single Language'den kurtulup Windows 10 Pro'ya geçtim.
Ayrıca bir şey eklemek istiyorum. Home veya Home Single Language kullananların format atmasına gerek yok ben format atmadan kurdum.
Sorunu çözebildiğinize sevindim. Evet Yükseltme Key'leri ile format atmadan Windows 10 Home'dan Proya yükseltiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı