Yazılım için Dell S2721DS 27" monitör nasıl?

Yazılım için dik monitör öneriyorlar. Ben elimde olan 22 inç monitörü duvar askı aparatıyla dik yaptım öyle kullanıyorum. Şimdi de şu monitörü aldım cidden çok iyi. LG 29” ultrawide olması 2. monitörden kurtardı beni.

FB1FA725-00FE-4BEE-B936-3FE55AEA6D6A.jpeg

Yazılım için dik monitör öneriyorlar. Ben elimde olan 22 inç monitörü duvar askı aparatıyla dik yaptım öyle kullanıyorum. Şimdi de şu monitörü aldım cidden çok iyi. LG 29” ultrawide olması 2. monitörden kurtardı beni.

Eki Görüntüle 1105581

Evet dik monitörler daha iyi olur kod satırının dikey olarak görünmesi kod yazmayı basitleştiriyor.

Bende dikey kullanıyorum yazılım için dikey ekran öneririm.

Şu an aynı amaçla ben de 27" bir monitör aldım, ayrıca hemen yanında 24" monitör de bulunuyor. Dik monitöre şu anlık çok ihtiyaç duymuyorum, ancak ileride işlerim daha da sıklaştıkça tabii ki dikey için de bir monitör alırım. 27" kesinlikle hayat kurtarıyor, çok kullanışlı ve işinizi rahatlatıyor. Örnek olması açısından monitörlerin görüntülerini de bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_6782.jpg
    IMG_6782.jpg
    204 KB · Görüntüleme: 155
Alabilirsiniz, pivot var.
Bu da olabilir.

Son düzenleme:
Kod satırlarını daha iyi görmek için bence monitörü dikey olarak şekillendirmek kod yazmayı kolaylaştırıyor. Sanırım monitör oynamıyor. O yüzden söylemek istedim. Onun dışında bir bilgim yok kusura bakmayın :(.
Monitörün pivot özelliği var ama ekran 27 inç olduğu için kullanır mıyım bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1105581
Monitör zaten dik olabiliyor. Sizin setup da çok şık görünüyor ama ben 27 inch 2k olsun istiyorum olmuşken
Evet dik monitörler daha iyi olur kod satırının dikey olarak görünmesi kod yazmayı basitleştiriyor.
Zaten dik olabiliyor pivot özelliği var.
Alabilirsiniz, pivot var.
Bu da olabilir.
Bu monitörde de aklım çok kaldı ama Dell daha çok hoşuma gitti.

Şu an aynı amaçla ben de 27" bir monitör aldım, ayrıca hemen yanında 24" monitör de bulunuyor. Dik monitöre şu anlık çok ihtiyaç duymuyorum, ancak ileride işlerim daha da sıklaştıkça tabii ki dikey için de bir monitör alırım. 27" kesinlikle hayat kurtarıyor, çok kullanışlı ve işinizi rahatlatıyor. Örnek olması açısından monitörlerin görüntülerini de bırakıyorum.
Evet hocam 27 olmasını o yüzden istiyorum ben de rahat edeceğimi düşünüyorum benim istediğim monitörde de dik olabilme(pivot) özelliği var fakat ekran 27 olduğu için o özelliği çok kullanır mıyım bilmiyorum. Sizin gibi ana ekranım 27 inch olsa yanına da pivot bir 24 inch konulabilir, pivot 24'e daha çok yakışıyor gibi. Teşekkürler yorum için iyi çalışmalar

Geri
Yukarı