Yazılım için kitap tavsiyesi

ErrorCorrection

Decipat
Daha fazla  

Arkadaşlar, bu ikisini alacağım. JS icin ya da PHP icin kitap alınır mı? Almali isem kitap tavsiyesi verir misiniz?

Attigim kitaplar iyi mi hocam?

İki kitabıda bilmiyorum daha önce duymadım. Ama ikisi de PHP, JS veya diğer yazılım geliştirme dilleriyle geliştirme yapma konusunu ele almıyor. Özellikle Kali Linux kitabı sadece Kali Linux işletim sistemini anlatıyor ve siber güvenlik ile uğraşmayacaksanız almanıza ve okumanıza gerek yok.

Arkadaşlar, bu ikisini alacağım. JS icin ya da PHP icin kitap alınır mı? Almali isem kitap tavsiyesi verir misiniz?

Kali Linux bende de var bayağı iyi komple Linux setini aldım anlaşılır resimli ve öğretici ama biraz hızlı akıyor.

Kitaptaki bilgiler güncel değil ve dijitalden öğrenmeye alışmalısın. Attığın Kali kitabından biliyorum bende var, içindeki bilgiyi Kali tutoriallarından 5 saatte falan rahat öğrenirsin.

Ya tabii kisiden kisiye degisir ama ben kitaptan okuyunca daha akıcı oluyor. Yoksa zaten çoğuna documentation ve PDF'lerden ulaşiyorum. Kitaptan olunca nedense ben daha iyi ogreniyorum. Şimdi hocam artık Bana katılıyorsanız mutlaka okumalısın dediğin kitap var mi?

Ya tabii kisiden kisiye degisir ama ben kitaptan okuyunca daha akıcı oluyor. Yoksa zaten çoğuna documentation ve PDF'lerden ulaşiyorum. Kitaptan olunca nedense ben daha iyi ogreniyorum. Şimdi hocam artık Bana katılıyorsanız mutlaka okumalısın dediğin kitap var mi?

Önerebileceim kitap yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı