Başlangıç İçin Kitap Tavsiyesi

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Şimdi şöyle bir sorunum var, 16 yaşıma geldim ve kitap okuma alışkanlığım yok. Bu çok utanç verici bir şey. Ve bunu düzeltmek için elimden geleni yapacağım. Bana başlangıç için kitap önerir misiniz? Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de hiç kitap okumazdım, şimdi Açlık Oyunları serisinin son kitabı olan Alaycı Kuş'u okuyorum Açlık Oyunları serisi kitap okumaya başlamak için iyi olabilir. Bir kitabı bitirmek bir haftamı aldı, ayrıca aynı yaştayız.

• Ömer Seyfettin Hikayeleri
  • Kemalettin Tuğcu Hikayeleri
  • Ahmet Hikmet Müftüoğlu - Çağlayanlar
Fantastik dünya hoşuna gidiyorsa Unutulmuş Diyarlar - Kara Elf Üçlemesi ve sonrasındaki kitapları öneririm.

Türk tarihine merakın varsa, bilinen ilk Türk devletinden başlayabilirsin. "Büyük Hun İmparatorluğu Tarihi I-II. Cillt (Takım)" diye aratırsan çıkacaktır.

İlgi alanına yönelik bir kitap oku. Ben ilgi alanıma yönelik kitap okuyarak başladım ve benim için daha kolay oldu şu anda ise 700 sayfalık kalın bir kitabı 3-4 saatte bitirebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı