Yazılım için kitap tavsiyesi

Önerim YouTube'dan ücretsiz kurslar veya Udemy üzerinden kurslar. Kitaplar güncel olmuyor.

Yok ya. Okulda falan okuyunca aklımda kalıyor bayağı. Hem laptop değil dd masaüstü kullandığım için dağa iyi oluyor.
Bir de bıktım ya YouTube videolarından. O kadar kötü anlatan kişiler var ki. Function anlatirken hata veriyor kodu. Bazıları öyle kötü anlatıyor ki yani anladın sen beni :D
O yüzden kitap en iyisi bence.

Kodlavda var attığım linklerde olması lazim.

Evet evet ama şu anlık ilk tercihim tabii ki web programlama sonra uygulama yapimi için Java'ya başlamak istiyorum. :)

Yok ya. Okulda falan okuyunca aklımda kalıyor bayağı. Hem laptop değil dd masaüstü kullandığım için dağa iyi oluyor.
Bir de bıktım ya YouTube videolarından. O kadar kötü anlatan kişiler var ki. Function anlatirken hata veriyor kodu. Bazıları öyle kötü anlatıyor ki yani anladın sen beni :D
O yüzden kitap en iyisi bence.
Siz bilirsiniz. Belki de iyi anlatan kişilere bakmıyorsunuz. Hata verdi diye laf etmek olmaz yazılımın olayı o. Prototurk de react projesi yaparken hata almıştı 5-10dk çözmeye çalıştı ve çözdü sonunda. O kısmı izlemek çok önemliydi nasıl adımlar uyguladığını gördüm.

Siz bilirsiniz. Belki de iyi anlatan kişilere bakmıyorsunuz. Hata verdi diye laf etmek olmaz yazılımın olayı o. Prototurk de React projesi yaparken hata almıştı 5-10dk çözmeye çalıştı ve çözdü sonunda. O kısmı izlemek çok önemliydi nasıl adımlar uyguladığını gördüm.

Yav hocam ama JavaScript'te functionlar ile return anlatıyorsun. Daha 4. Video. Onda da hata cikmaz. Ya :/
Prototurku biliyorum. CSS konusunda muhteşem bir kanal.

Yav hocam ama JavaScript'te functionlar ile return anlatıyorsun. Daha 4. Video. Ya :/
Prototurku biliyorum. CSS konusunda muhteşem bir kanal.
Kimden izlediniz? Emin olun senior'lar bile bazen "how to center a div" diye aratıyor. Hatta geçenlerde bende yaptım çok güldüm kendi kendime.

Geri
Yukarı