Yazılım için klavye önerisi

Bütçe
500-550 TL

Fueren

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel© Core™ i7-4510U CPU @ 2.00GHz × 2
Ekran kartı: NVIDIA Geforce 840M
İşletim Sistemi: Arch Linux
Masaüstü Ortamı: Gnome 46.1
Laptop modeli: ASUS X555LN
Meslek
Öğrenci
Kendi halimde kod yazan biriyim. Elimde bir adet FG10 model A4Tech klavye var. Bu membran bir klavye ve hem %100 bir klavye olması hem de fazla ses çıkarması canımı sıkıyor. Bende bir klavye bakıyorum. HP marka Bluetooth'lu bir klavye buldum. Fakat bir sorum var. Elimde bir adet HP 240 Bluetooth mouse var ve hem onu kullanırken aynı anda TWS kulaklığımı bağlayınca kulaklık bağlantısı aniden kesilebiliyor. Yani hem klavye hem fareyi kullanırken herhangi birinin bağlantısı aniden kesilebilir mi? Herhangi başka bir klavye öneriniz var mı?

Kendi halimde kod yazan biriyim. Elimde bir adet FG10 model A4Tech klavye var. Bu membran bir klavye ve hem %100 bir klavye olması hem de fazla ses çıkarması canımı sıkıyor. Bende bir klavye bakıyorum. HP marka Bluetooth'lu bir klavye buldum. Fakat bir sorum var. Elimde bir adet HP 240 Bluetooth mouse var ve hem onu kullanırken aynı anda TWS kulaklığımı bağlayınca kulaklık bağlantısı aniden kesilebiliyor. Yani hem klavye hem fareyi kullanırken herhangi birinin bağlantısı aniden kesilebilir mi? Herhangi başka bir klavye öneriniz var mı?

Bütçe ne bende red Dragon Fizz K617 gri beyaz var red Switch sessiz hafif yay sesi var %60 klavye memnunum.

Yay sesi olmayan kullanması zevkli kaymak gibi bir mechanical klavye istiyorsanız bi 800 falan bütçe ayırmanız çok daha iyi. Bu bütçede outemu ve jixian haricinde switch yok ve bunlarda yay sesi kaçınılmaz. Alacaksanız da whatgeekden ajazz ak680 alabilirsiniz, switchleri kendi ajazz zoro switchler sanırsam. Bu fiyatta daha iyisi kesinlikle yok. AK68030 koduyla 21 dolar.

Yay sesi olmayan kullanması zevkli kaymak gibi bir mechanical klavye istiyorsanız bi 800 falan bütçe ayırmanız çok daha iyi. Bu bütçede outemu ve jixian haricinde switch yok ve bunlarda yay sesi kaçınılmaz. Alacaksanız da whatgeekden ajazz ak680 alabilirsiniz, switchleri kendi ajazz zoro switchler sanırsam. Bu fiyatta daha iyisi kesinlikle yok. AK68030 koduyla 21 dolar.
Galiba kod indirimi bitmiş fakat bu fiyatla bile iyi, bütçeniz 800 civarı olursa daha kapsamlı öneriler verebilirim.

Son düzenleme:
Yay sesi olmayan kullanması zevkli kaymak gibi bir mechanical klavye istiyorsanız bir 800 falan bütçe ayırmanız çok daha iyi. Bu bütçede Outemu ve jixian haricinde Switch yok ve bunlarda yay sesi kaçınılmaz. Alacaksanız da whatgeekden Ajazz AK680 alabilirsiniz, Switch'leri kendi Ajazz zoro Switch'ler sanırsam. Bu fiyatta daha iyisi kesinlikle yok. AK68030 koduyla 21 dolar.

Galiba kod indirimi bitmiş fakat bu fiyatla bile iyi, bütçeniz 800 civarı olursa daha kapsamlı öneriler verebilirim.

Bana membran veya Slim tarzıda olur. Laptop klavyesi gibi yani. Ama Bluetooth'lu almalımıyık almamalı mıyım bilemedim yardımcı olabilir misiniz?

Bana membran veya Slim tarzıda olur. Laptop klavyesi gibi yani. Ama Bluetooth'lu almalımıyık almamalı mıyım bilemedim yardımcı olabilir misiniz?
Şuan aklıma geldi %100 olması gerektiği ve yazdığım her şeyi sildim. Bu bütçede eli kolu tutan bırakın mekanik klavyeyi dandik Bluetooth membrane veya slim bir klavye bile bulmak zor. Aliexpressde var sanırsam vergi ile 1.3k civarına gelen 2.4ghz %100 cihazlar. Açıkçası %100 piyasasını çok bilmiyorum bile, daha pahalı oluyor %60 cihazlardan. Tabi bütçe her türlü düşük kalıyor, aliexpressde ki en uygun %100 kablolu cihazlar bile 800 bandında geliyor.

Şu an aklıma geldi %100 olması gerektiği ve yazdığım her şeyi sildim. Bu bütçede eli kolu tutan bırakın mekanik klavyeyi dandik Bluetooth membrane veya Slim bir klavye bile bulmak zor. AliExpress'de var sanırsam vergi ile 1.3K civarına gelen 2.4GHz %100 cihazlar. Açıkçası %100 piyasasını çok bilmiyorum bile, daha pahalı oluyor %60 cihazlardan. Tabii bütçe her türlü düşük kalıyor, AliExpress'de ki en uygun %100 kablolu cihazlar bile 800 bandında geliyor.

Hocam %100 olmayacak %70 veya %60 olacak. Bütçeyi yükseltebilirim o sıkıntı değil. Öylesine yazdım zaten.

Hocam %100 olmayacak %70 veya %60 olacak. Bütçeyi yükseltebilirim o sıkıntı değil. Öylesine yazdım zaten.
He tamam o zaman çok öneri yapabiliriz, bana canavar bir cihaz lazım bütçe fark etmez deseydiniz akko cream blue v3 pro ile birlikde gmk67 önerirdim fakat o zaman 800 switch 1100 kit 400 keycap 2k bütçeyi geçerdi, düşük bütçe deseydiniz de kesinlikle k68 önerirdim.

He tamam o zaman çok öneri yapabiliriz, bana canavar bir cihaz lazım bütçe fark etmez deseydiniz akko cream blue v3 pro ile birlikde gmk67 önerirdim fakat o zaman 800 switch 1100 kit 400 keycap 2k bütçeyi geçerdi, düşük bütçe deseydiniz de kesinlikle k68 önerirdim.
Duruma göre şu whatgeekde ki ajazz ak680 de alınabilir, kablolu olursa gk61 veya mizar mz60 olabilir. Leaven k620 olabilir, ziyoulang t60 olabilir. Seçenek çok, tamamen bütçeye ve kablolu kablosuz ihtiyacına bağlı.

He tamam o zaman çok öneri yapabiliriz, bana canavar bir cihaz lazım bütçe fark etmez deseydiniz Akko cream blue V3 Pro ile birlikde gmk67 önerirdim fakat o zaman 800 Switch 1100 kit 400 keycap 2K bütçeyi geçerdi, düşük bütçe deseydiniz de kesinlikle K68 önerirdim.

Duruma göre şu whatgeekde ki Ajazz AK680 de alınabilir, kablolu olursa GK61 veya mizar MZ60 olabilir. Leaven K620 olabilir, ziyoulang T60 olabilir. Seçenek çok, tamamen bütçeye ve kablolu kablosuz ihtiyacına bağlı.

Hocam hepsi için link atabilir misiniz?

Hocam hepsi için link atabilir misiniz?

Gk61 ve mz60 sahibinden de var eskiden peynir ekmek gibi sattı şuan bitti millet stokladı satıyor, tabi onlarda bitmişdi en son.

Bu k68 aliexpressde ki.

Bluetooth mouse alınabilir ama klavye gereksiz bence olduğu yerde duruyor kablolu olsa ne olur kablosuz olsa ne olur fark etmiyor ama sürekli biyerlere gidiyorsanız alınabilir.

Geri
Yukarı