Yazılım için Laptop önerisi

Bütçe
Max 16.00₺'yi geçmemesi güzel olur.

LordOfTurk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversiteye başlayacağım yazılım için biraz da iyi kötü oyun için kullanacağım sizden önerilerinizi bekliyorum aklımda Lenovo IP Gaming 3 serisi veya Monster Abra A5 var düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim ayrıca farklı markalarda önerebilirsiniz.

Pil ömrü veya taşınabilirliğe onem veriyor musunuz? https://www.akakce.com/laptop-noteb...rtx3050-14-fhd-freedos-fiyati,1879025152.html

Pil ömrü veya taşınabilirliğe onem veriyor musunuz? https://www.akakce.com/laptop-noteb...rtx3050-14-fhd-freedos-fiyati,1879025152.html

Benim işimi fazlasıyla görsün pil ömrü veya taşınabilirliğin çok önemi yok yani biraz ağır olması falan sorun değil peki ürün hakkında kritik bir sorunu falan var mı yani işte bu modellerin hepsinde bu sorun olabiliyor gibi bir durum?

Zeyphrus küçük bir cihaz olduğu için yüke sokan işlemlerde biraz isinabiliyor, onun dışında 2 cihazinda pek sıkıntısı yok.

Zeyphrus küçük bir cihaz olduğu için yüke sokan işlemlerde biraz isinabiliyor, onun dışında 2 cihazinda pek sıkıntısı yok.

HP olan hoşuma gitti tasarım anlamında falan onu almayı planlıyorum şu anlık ama önce biraz daha ürün hakkında araştırma yapsam iyi olur sonuçta ayda yılda bir kez alıyoruz garantiye alalım işimizi ayrıca yardımın için teşekkür ederim. :D

Ya bazıları bunu almamı önerdi HP almayın dedi aklımı kurcaladı. :D

Son düzenleme:
Almayin diyenlere neden alınmaması gerektiğini de bir sorun ne diyecekler merak ediyorum. TUF'ta Wi-Fi kartından dolayı mavi ekran sorunları olabiliyor o modelde onun dışında bir sorunu yok.

Son düzenleme:
Almayin diyenlere neden alınmaması gerektiğini de bir sorun ne diyecekler merak ediyorum. Wi-Fi kartından dolayı mavi ekran sorunları olabiliyor o modelde onun dışında bir sorunu yok.

HP almayın diyorlarda sanırım eskiden kalma bir isim kötülüğü olabilir attınız HP model hala aklımda DDR5 olması ayrı bir hoşuma gitti bu saatte cevap yazdığınız için ayrı teşekkür ederim. :D

@Artoria Pendragon peki 16GB lık versiyonu var mı bunun acaba? Ram alıp takarım da hem hangi ram alsam buna uyar ondan emin olamıyorum hemde bazı markalar garanti dışı bırakıyordu bu tarz durumlarda galiba öyle duymuştum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı