Yazılım için Laptop önerisi

Bütçe
Max 16.00₺'yi geçmemesi güzel olur.
Götürür, victusun+sı daha güçlü işlemci ve DDR5 RAM bana kalırsa. İpg3'ler uygun fiyattaydi önceden ama artık pahalilandigi için pek oneremiyoruz.

Bende çok öneriyordum bu modeli bende üzüldüm şimdi. :(
Taşınabilir bir model için:
Bütçe 700 TL artarsa:

Excalibur kaliteli bir model değil. Isınma sorunu var.
Her laptopta var

Az önce kargoya gidip iade gönderdim umarım tecnokarya idi ismi sanırım satıcının sorun çıkarmaz ve iade yapar.

Bende çok öneriyordum bu modeli bende üzüldüm şimdi. :(
Taşınabilir bir model için:
Bütçe 700 TL artarsa:

Excalibur kaliteli bir model değil. Isınma sorunu var.

İpead de adaptör sorunu var diyorlar internette de rastlamıştım.

Listede elle tutunulabilir model Ideapad, adaptör sorununu servisten değiştirmeniz lazım. Ugrasmam derseniz Nitro. TUF'unda Wi-Fi kartı sorunlu.

TUF öyle bir sorununu duymuştum.

Bence hala güzel modeller, muhtemelen yeni BIOS kaynaklı bir sorun olmuş ama HP farkederse çözecektir zaten. Wi-Fi kartı sorunlu ise TUF gibi kartı degistirilmeye gidilerek de kullanilabilir. Fakat uğraşılır mi fp olduğu için ugrasilabilir.

Eğer iade almazlarsa değişim isteyeceğim o da olmazsa garanti servisine göndereceğim sanırım.

Götürür, victusun+sı daha güçlü işlemci ve DDR5 RAM bana kalırsa. İpg3'ler uygun fiyattaydi önceden ama artık pahalilandigi için pek oneremiyoruz.

DDR5 olduğu için tercih etmiştim bende ama böyle bir sorun yaşamayı hiç beklemezdim.

Sanırım listede elle tutulur bir tek Acer Nitro kaldı sanırım :D o nasıl peki?

Oyun laptobu tavsiye etmiyorum. Pil omru yetersiz ve hantal.
Ince modelleri de sogutamiyor kendini ve yine pil omru yetersiz.
Bu konuda onerilen laptoplarin herhangi birinde 3 saatten uzun sure kod yazabilecegini dusunmuyorum.

Tavsiyem temiz bulabiliyorsan mac, yoksa ultrabook.

Pil ömrünün bir önemi yok demiş konu sahibi, eğer onem veriyorum deseydi zeyphrus onerebilirdik mesela.

Az önce kargoya gidip iade gönderdim umarım tecnokarya idi ismi sanırım satıcının sorun çıkarmaz ve iade yapar.

İpead de adaptör sorunu var diyorlar internette de rastlamıştım.

TUF öyle bir sorununu duymuştum.

Eğer iade almazlarsa değişim isteyeceğim o da olmazsa garanti servisine göndereceğim sanırım.

DDR5 olduğu için tercih etmiştim bende ama böyle bir sorun yaşamayı hiç beklemezdim.

Sanırım listede elle tutulur bir tek Acer Nitro kaldı sanırım :D o nasıl peki?

İpgdeki adaptör sorunuyla uğraşmam derseniz evet o kalıyor, genel bilinen bir sorunu yok soğutma anlaminda da iyi kasası zayıf denebilir biraz.

Hocam BIOS guncellemesinden sonra mı oldu olay? Forumda kullananlar var ama böyle bir sorun hiç yaşayan olmamıştı aslında. Victusu aldınız değil mi?

Biraz da canım sıkılıyor aslında, uzun zamandır yaptığım önerilerde büyük bir sorun yaşayan olmadı ama bu 2. ci oldu aynı gün içinde. Yardim etmek isterken zarar gibi bir şey veriyorum galiba birsure ara versem iyi olacak.
Siz de sürekli HP öneriyorsunuz hocam her konuda Victus görüyorum başka laptop mu kalmadı?

Siz de sürekli HP öneriyorsunuz hocam her konuda Victus görüyorum başka laptop mu kalmadı?

Kalmadı evet. Laptopun fani vs bir şeyi değilim, önceki zamanlara bakarsan Ideapad fp iken hep de onu oneriyordum

Pil ömrünün bir önemi yok demiş konu sahibi, eğer onem veriyorum deseydi zeyphrus onerebilirdik mesela.

İpgdeki adaptör sorunuyla uğraşmam derseniz evet o kalıyor, genel bilinen bir sorunu yok soğutma anlaminda da iyi kasası zayıf denebilir biraz.

Uğraşmak istemiyorum garanti servisleri ile son çare olarak bakıyorum garantiye hep sanırım Acer alacağım gibi.

Siz de sürekli HP öneriyorsunuz hocam her konuda victus görüyorum başka laptop mu kalmadı?

DDR5 olmasına rağmen fiyatı gayet uygun ben olsam bende öneririmdim sanırım ama böyle bir sorunu olacağını kimse tahmin etmesi maalesef. :D

Uğraşmak istemiyorum garanti servisleri ile son çare olarak bakıyorum garantiye hep sanırım Acer alacağım gibi.

DDR5 olmasına rağmen fiyatı gayet uygun ben olsam bende öneririmdim sanırım ama böyle bir sorunu olacağını kimse tahmin etmesi maalesef. :D
Hocam her şeyde keşfettim, bir şeyin başına oyuncu getirince hep sorun çıkıyor. Pazarlama taktiği. Keşke normal bir ultrabook alsaydınız, param olsa bende alırım. Çünkü yazılımcıyım diye gösteriyor yani. Kocaman laptop'u nasıl taşıyacaksınız.

Geri
Yukarı