Yazılım için uygulama önerisi

ZeusRum

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-4590 GT730 2GB 8GB RAM
C# ve C++ dilleri için Visual Studio'dan başka uygulama yok mu? Visual Studio'yu bir türlü kuramadım setup blocked diyor öneri uygulamanız varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eclipse kullanabilirsiniz. C, C++, C#, Java, JavaScript, COBOL, Perl, PHP, Python ve diğer bazı dilleri destekliyor. Visual Studio'yu kurmayı tekrar deneyin. Kurulumda aldığınız hatayı aratıp çözüm bulamazsanız konu açın oradan yardımcı olalım.

Dev C++

Visual Studio kurulumu için ayrı konu açarsan yardımcı olurlar.

Çok teşekkür ederim Visual Studio için ayrı bir konu açtım fakat cevaplayan çok olmadı çözümüde hiçbir yerde paylaşılmamış bir de Unity de çalışır değil mi dev C+- bir de C# destekliyor mu?

Bu videoya bir göz atar mısınız? Söylediğiniz hata bu sanırım. Çözümü videoda var umarım işe yarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bir göz atar mısınız? Söylediğiniz hata bu sanırım. Çözümü videoda var umarım işe yarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denedim olmadı.
Visual Studio Code var gerekli eklentileri indirirsen daha hafif bir program sorun yaratacağını düşünmüyorum.

Eklentileri nasıl indiriceğimi pek bilmiyorum eğer yardım ederseniz indirip yapayım.

Araştırma yapın. Sorunu Google'da aratırsanız çözümlerden biri illaki olacaktır.

3 gün araştırdım denemediğim yöntem kalmadı %90 Windows 11 kullandığımdan dolayı 10 da böyle bir sorun yoktu.
Eclipse kullanabilirsiniz. C, C++, C#, Java, JavaScript, cobol, perl, PHP, Python ve diğer bazı dilleri destekliyor. Visual Studio'yu kurmayı tekrar deneyin. Kurulumda aldığınız hatayı aratıp çözüm bulamazsanız konu açın oradan yardımcı olalım.

Eclipse indirdim fakat setup kurarken ne seçeceğim?

1643116808258.png

Ben göremedim yeni konuyu, profiline bakarak.
Link

Yeni konular

Geri
Yukarı