Yazılım için yapay zeka önerisi

Black X6

Picopat
Daha fazla  
Yazılımla uğraşıyorum ve ChatGPT'yi bu konuda başarılı bulmuyorum, bu yüzden sadece yazılım için üretilmiş ücretli/ücretsiz herhangi bir yapay zeka var mı?

Yazılımla uğraşıyorum ve ChatGPT'yi bu konuda başarılı bulmuyorum, bu yüzden sadece yazılım için üretilmiş ücretli/ücretsiz herhangi bir yapay zeka var mı?
Hocam üzgünüm ama Bende ileri seviye yazılımcı olarak söylüyorum bir sürü yapay zeka denedim hiçbiri bir ChatGPT etmiyor (ops.) Ayrıca ChatGPT için ya orta derece soru yada çok basit bir soru aralığında sormalısınız diğer türlü cevapların %70 gibi oranı yanlış oluyor Ücretsiz sürümünde

Ben çoğunu denedim hiç biri yazılım konusunda düzgün değil. Ufak tefek şeyler için güzel şeyler üretebiliyorlar fakat iş çok karmaşık olunca sapıtıyorlar ve çok saçma sapan şeyler üretiyorlar. Henüz yazılımda yapay zekayı kullanmak için çok erken olduğunu düşünüyorum.

Hocam üzgünüm ama bende ileri seviye yazılımcı olarak söylüyorum bir sürü yapay zeka denedim hiçbiri bir ChatGPT etmiyor (ops.) Ayrıca ChatGPT için ya orta derece soru ya da çok basit bir soru aralığında sormalısınız diğer türlü cevapların %70 gibi oranı yanlış oluyor ücretsiz sürümünde.

Daha demin bir projede bilmediğim bir bölümü ChatGPT'ye sordum ve hataları ardı arkası kesilmedi. Bende öteki arkadaşın dediklerine katılıyorum, henüz yazılım için yapay zeka kullanmak mantıklı değil gibime geliyor.

Daha demin bir projede bilmediğim bir bölümü ChatGPT'ye sordum ve hataları ardı arkası kesilmedi. Bende öteki arkadaşın dediklerine katılıyorum, henüz yazılım için yapay zeka kullanmak mantıklı değil gibime geliyor.
Maalesef öyle ama Yok kullanılmaz diyecek kadar kötü değil ben Ne kadar gelişsemde arada unuttuğum şeyleri hatırlıyorum ve mesela bir işlemi yanlış yaptığında sizin akıl vermeniz gerekiyor ben öyle anlaşıyorum :)) hiç yoktan işe yarıyor hocam.

Geri
Yukarı