Yazılım ile ilgili bir liseye gitmek

chillpırasa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Antalya'da yazılım ile alakalı Python Java C# gibi yazılım dillerinin öğretildiği imkan sunulduğu bildiğiniz liseleri söyleme imkanınız var mı benim internetten baktığım kadarı ile böyle bir yer yok bilişim ile ilgili liselere falanda baktım.

Arkadaşlar Antalya'da yazılım ile alakalı Python Java C# gibi yazılım dillerinin öğretildiği imkan sunulduğu bildiğiniz liseleri söyleme imkanınız var mı benim internetten baktığım kadarı ile böyle bir yer yok bilişim ile ilgili liselere falanda baktım.

Meslek lisesi bilişim bölümü.

Yazılım öğrenmek için okula gitmez zaman kaybı olur internette ücretsiz sınırsız bilgi var. O liselerde kaliteli bir eğitim almazsınız.

Yazılım öğrenmek için okula gitmez zaman kaybı olur internette ücretsiz sınırsız bilgi var. O liselerde kaliteli bir eğitim almazsınız.

Yok kral şimdi internet öğreniyorum diyelim gittiğim lisedeki bölümde ona ters 2 işi aynı anda öğrenmek zor olur o yüzden en azından yazılım ile ilgili bir yere gidersem uyumlu olur

Meslek lisesi bilişim bölümü.
başka önerebilir misin tek omu var

Yok kral şimdi internet öğreniyorum diyelim gittiğim lisedeki bölümde ona ters 2 işi aynı anda öğrenmek zor olur o yüzden en azından yazılım ile ilgili bir yere gidersem uyumlu olur.

Başka önerebilir misin tek omu var.

Anladım hocam açığa geçmekte mantıklı olabilir madem derslerle uğraşmak istemiyorsanız. Okulda size iyi bir yazılım eğitim vereceklerini sanmıyorum.

Açık eğitim riskli mi?

Hocam yazılım işinde hiçbir şirket okuduğunuz okula veya sertifikaya bakmaz. Yaptığınız projeye ve bu işe olan bilginizi önemser. O yüzden okulla zaman kaybetmek yerine internetten öğrenip proje yapmaya ve CV'nizi geliştirmeye başlayın.

Hocam yazılım işinde hiçbir şirket okuduğunuz okula veya sertifikaya bakmaz. Yaptığınız projeye ve bu işe olan bilginizi önemser. O yüzden okulla zaman kaybetmek yerine internetten öğrenip proje yapmaya ve CV'nizi geliştirmeye başlayın.
Hangi riskten bahsediyorsunuz? İyi bir liseye gitmediğiniz sürece lisenin size bir faydası olmaz. Eğer bu yaşta başlamak istiyorsan en mantıklı seçenek açık lise.
tamamdır sağolun

Geri
Yukarı