Yazılım kurs önerisi

Arkadaşlar yazılım kursu önerebilir misiniz Online, yüzyüzede(Ankara için) olabilir.🙌
Şimdi şöyle bir şey var dostum, ne programlamak istediğine bağlı olarak dillerin daha öne çıktığı planlar vardır. Mesela oyun geliştiricisi olmak istiyorsan C++ öğrenmen gerekir diğer diller o kadar yatkın değildir çünkü. Web programlama istiyorsan hangi taraf için programlama yapacaksın? sen detay vermelisin ki ona göre yönlendirebilelim.

Şimdi şöyle bir şey var dostum, ne programlamak istediğine bağlı olarak dillerin daha öne çıktığı planlar vardır. Mesela oyun geliştiricisi olmak istiyorsan C++ öğrenmen gerekir diğer diller o kadar yatkın değildir çünkü. Web programlama istiyorsan hangi taraf için programlama yapacaksın? Sen detay vermelisin ki ona göre yönlendirebilelim.

Java, Python kolayıma geliyor.

W3schools dersleriyle basitinden C öğrendim, arada kafamı karıştıran konuları tutorialspoint sitesinden araştırdım. İki site de hoşuma gitti diyebilirim. Tam kapsamlı öğretmez ikisi de ama kapağı buralardan atıp kendinizi geliştirebilirsiniz.

W3schools dersleriyle basitinden C öğrendim, arada kafamı karıştıran konuları tutorialspoint sitesinden araştırdım. İki site de hoşuma gitti diyebilirim. Tam kapsamlı öğretmez ikisi de ama kapağı buralardan atıp kendinizi geliştirebilirsiniz.

Python için BTK Akademi'ye bakabilirsin oradaki kursun başlangıç için iyi olduğunu duymuştum. Hem ücretsiz olması senin için daha iyi olabilir.

Sağ olun arkadaşlar.

Geri
Yukarı