Yazılım mühendisi için MacBook Pro 13" yeterli midir?

Merak ettiğim şey şu, şimdi MacBook donanımlarına baktığımız zaman alışık olduğumuz sistemlere göre çok düşük gibi görünen özellikleri var, mesela i5 8.nesil 1.4 GHz işlemcisi varmış ve 8 GB RAM varmış. Şimdi bu sisteme Windows kurduğumuz zaman kasmalar donmalar gibi problemler olur mu olmaz mı?
Olmaz.

Merak ettiğim şey şu, şimdi MacBook donanımlarına baktığımız zaman alışık olduğumuz sistemlere göre çok düşük gibi görünen özellikleri var, mesela i5 8.nesil 1.4 GHz işlemcisi varmış ve 8 GB RAM varmış. Şimdi bu sisteme Windows kurduğumuz zaman kasmalar donmalar gibi problemler olur mu olmaz mı?

İşlemciniz Windows 10 için oldukça rahat çalışır, sistemde SSD disk var ise çok hızlı çalışır sistem okuma/yazma hızı yüksek bir diskten okursa sistemde donma kasma takılma gibi sorunlar olmaz tamamen disk ve işlemci ile alakalı bir durum bu.

Aynı işlemci ve RAM'e sahip Windows bir notebook ile benzer performansı verir.

Herkese teşekkürler, yeterli cevabı aldım. Ben de arkadaşım da ikna olduk.
Konu kilitlemeyi bilmiyorum eğer moderatör kilitliyorsa kilitleyebilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı