Yazılım mühendisliği için hangi lise seçilmeli?

Liseyi açıktan bitir, üniversiteyide açıktan Yönetim Bilişim Sistemleri oku. Bu süre boyunca tamamen kendini geliştir. Kod yaz, algoritma bilgilerini geliştir. Bana ileride çok teşekkür edeceksin.

Rahmi kula mı?

Evet ama öğretmen eşliği her zaman daha iyi olabilir. Rahmi kula var bildiğim iyi.
yok , rahmi kula 394 puan , benim dediğim lise 384 ve , büyük ihtimal alamayacağım 15 gün kaldı ve denemelerim 330larda dediğim gibi
Liseyi açıktan bitir, üniversiteyide açıktan Yönetim Bilişim Sistemleri oku. Bu süre boyunca tamamen kendini geliştir. Kod yaz, algoritma bilgilerini geliştir. Bana ileride çok teşekkür edeceksin.
doğrudur fakat lise için tavsiye değilde meslek mi yoksa anadolu mu daha iyi olur açısından tavsiye istediğim hocam

@AIroe yazılım mühendisliği sayısaldan alıyor. Bir anadolu lisesini tutturmaya bak, oradan sayısal seçersin.
teşekkürler tavsiyen için , fakat meslek liselerinde mtok sistemi ile üniye yerleştiğimiz için ek puan alıyoruz , bununla birlikte bilişim bölümü okuyacağım için kodlama derside almış olacağım , bunun hakkında ne düşünüyorsun? tekrar teşekkürler
Kazanabileceğin en iyi liseye git.
teşekkürler <3

Hkflde okuyorum puanı düşük ama MEB tarafından YKS'de fen liseleri tarafından en iyi 10 fen lisesinde seçildi. Deneme filan oldu 12.sınıflara sınav gözetmenleri bile farklıydı. Önemli olan yüksek puan değil iyi hocalar.

Geri
Yukarı