Yazılım mühendisliği için Mac alınır mı?

1.olarak M1 ile kıyaslıyorum ve bu bütçeye yapılabilecek Hackintosh'lar tek yazılım alanında değil diğer alanlarda da iş yapabilecek seviyelerde.
Ayrıca yapılacak işlemler için M2 Mac'e ihtiyaç duyulduğunu sanmıyorum hocam.

Ne istersen yazabilirsin zaten M1 M.2 çipi çok güçlü bir çip yazılıma daha yeni başladım Xcode Java Python kullanıyorum.

Mesela Python da proje çalıştıramamış birini forumda gördüm bazı paketler M1 için uygun olmayabiliryormuş.

Oyun çok oyanayan biriyim fakat zaten üniversiteye gittiğimden beri genelde oyuna vakit ayıramıyorum oyunu genelde memlekete döndüğümde oynuyorum o yüzden oyun konusu sıkıntı olmaz benim için.
Gaming laptopumu ağır olduğu için satıp M2 Air ya da M1 pro ya geçmek istiyorum ben de ybs de kullanacağım bir çok olumlu yorum aldım hatta bir konumda bir Arkadaş geforce now kullanırken SS attı iyice rahatladım cloud gaming pahalı biraz ama yine de önemli bir opsiyon

Mesela Python da proje çalıştıramamış birini forumda gördüm bazı paketler M1 için uygun olmayabiliryormuş.
Python değil de, bazı Python kütüphaneleri çalışmayabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…