Yazılım mühendisliği için Mac alınır mı?

@Jetronin senin dediğin gibi bir dünya yok. Bu kanıya nereden ulaştınız bilmiyorum ama oyun performansı harici dedikleriniz M.2'ye yaklaşabilecek seçenekler değil.

Çok ihtiyaç duyarsanız oyunu GFN'den oynayabilirsiniz ama zaten vaktim yok diyorsunuz, ondan çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

1.olarak M1 ile kıyaslıyorum ve bu bütçeye yapılabilecek Hackintosh'lar tek yazılım alanında değil diğer alanlarda da iş yapabilecek seviyelerde.
Ayrıca yapılacak işlemler için M2 Mac'e ihtiyaç duyulduğunu sanmıyorum hocam.

Hafiflik ve pil ömrüde önemli benim için hocam.
Ek olarak temiz 1080 ve 1070 kaldığını hiç ama hiç sanmıyorum.
Bu arada M1 le aynı fiyatta ve daha iyi performansa sahip laptop gerçekten varsa atabilir misin hocam belki ondan alırım ağırlık ve pil konusunda çok vasat değilse

Yazılımla alakalı bir sorunum olmadı ama dediğim gibi oyunları açmıyor ondan kaynaklı pişmanlığım var biraz.

Peki ne yazdınız şu ana kadar.

Yazılım için zaten Mac alınmalı.

1671969715937.png

Hocam tek endişem bu tarz sorunlar.

Oyun çok oyanayan biriyim fakat zaten üniversiteye gittiğimden beri genelde oyuna vakit ayıramıyorum oyunu genelde memlekete döndüğümde oynuyorum o yüzden oyun konusu sıkıntı olmaz benim için.
Gaming laptopumu ağır olduğu için satıp M2 Air ya da M1 pro ya geçmek istiyorum ben de ybs de kullanacağım bir çok olumlu yorum aldım hatta bir konumda bir Arkadaş geforce now kullanırken SS attı iyice rahatladım cloud gaming pahalı biraz ama yine de önemli bir opsiyon

Yeni konular

Geri
Yukarı