Yazılım mühendisliği için üniversite

tuzey

Hectopat
Merhaba. Şu an yazılım mühendisliği bulunan üniversiteleri incelediyseniz hangisinin ders programı size göre daha önde duruyor? Fikirlerinizi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercih zamanı puanınız ile konu açarsanız daha faydalı olur şimdi ne desek boş. Direk en yüksek puanlı olanı önerir herkes.

Merhaba. Şu an yazılım mühendisliği bulunan üniversiteleri incelediyseniz hangisinin ders programı size göre daha önde duruyor? Fikirlerinizi almak istiyorum.

Şöyle devlette okumak istiyorsan Sakarya, Muğla veya Adana Alparslan Türkeş ünilerini öneriyorum ve bence Türkçe olan üniversitelere gitmek yanlış bence bu 3 üniversite de İngilizce eğitimi var yani İngilizce ve akademik kadro çok önemli tabii sıralaman ilk 40 binde ise ilk 5 üniversiteyi yaz derim onun dışında en iyileri bu üniversiteler benim en beğendiğim Adana Alparslan Türkeş sana başarılar.

Şöyle devlette okumak istiyorsan Sakarya, Muğla veya Adana Alparslan türkeş ünilerini öneriyorum ve bence Türkçe olan üniversitelere gitmek yanlış bence bu 3 üniversite de İngilizce eğitimi var yani İngilizce ve akademik kadro çok önemli tabii sıralaman ilk 40 binde ise ilk 5 üniversiteyi yaz derim onun dışında en iyileri bu üniversiteler benim en beğendiğim Adana Alparslan türkeş sana başarılar.

Peki vakıf üniversiteleri hakkındaki görüşünüz nedir?

Geri
Yukarı