Yazılım Mühendisliğinin önü açık mı?

Hocam şimdi size şunu iletmek istiyorum son YKS sınavından sonra bilgisayar Mühendisliği ve Hukuk sreT köşe yaptı. Yani Hukuk kazanan çoğu kişi daha düşük sıralamada olup yüksek üniversitelere girdiler çünkü çoğu EA'cı kırıldı sınavda. Çoğu kişide gelecekte işsiz kalmaktan korkup geleceğin mesleği diye, sevmemesine rağmen veya oturup binlerce satır kod yazamayacağı halde sıralama listelerine bilgisayar eklediler ve ilk tercihler gelmeyince bilgisayar bölümlerine abanma oldu haberiniz olsun. Bu mesajıma kulak verin ve anlayarak okuyun bütün cevapları verir zaten size.

Hocam yanlış anlarsam affola ben bu yazdığınızdan tek anladığım şey yazılım okumak istemeyenlerin yazılım mühendisi olup kontenjan doldurdukları.

Hocam yanlış anlarsam affola ben bu yazdığınızdan tek anladığım şey yazılım okumak istemeyenlerin yazılım mühendisi olup kontenjan doldurdukları.

Evet doğru anlamışsın. Yazılma ilgisi olmayan kişiler kontenjan doldurup gerçekten bu işi yapmak isteyenlerin önüne geçiyor. Sırf öne açık diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı