Yazılım öğrenmek için ne yapabilirim?

Udemy üzerinden kurslara bakabilirsiniz. Ama önce algoritma çalışın bence. Youtube üzerinden algoritma öğretim videoları bulabilirsiniz.

Bende o yüzden dedim zaten . Kimse anlamadı galiba.
Katılıyorum. Milyonlarca kez sorulmuş bir soru, milyarlarca cevabı mevcut.

Gerekli araştırmayı zaten yaptım. Birde burada güncel bir konu açarak sormak istedim. Yardımcı olmayacaksanız burada cevap yazmanızın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.

Gerekli araştırmayı zaten yaptım. Birde burada güncel bir konu açarak sormak istedim. Yardımcı olmayacaksanız burada cevap yazmanızın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.

Hayır dostum tam tersi sana yardımcı olmak için bu şekilde yazdım, tanımadığım birine neden ters cevap vereyim?

Yazılımda iyi olmak istiyorsan araştırman lazım. Emin ol araştırdıktan sonra çözemeyeceğin hiçbir problem yok. Kendin sorunları aşman çok daha yararlı olacaktır. Sora sora başta hızlı ilerlediğini sanarsın fakat sonra tıkanırsın.

Web alanında ilerlemek istersen web roadmap yazdığımda çıkan ilk linkler zaten her türlü detayı veriyor. Diğer alanlar içinde aynı şekilde aratma yapabilirsin.

İlgi alanını sen biliyorsun, şimdi sana html css öğren derim sen webten zevk almayacaksın belki. Android öğren derim belki gömülü sistemlerden zevk alacaksın, bilemeyiz. Deneye yanıla kendi yolunu bulman gerekiyor.

Yüzme en iyi denize atlayarak öğrenilir. Sen atla yazılıma, boğula boğula öğrenirsin, başarılar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı