Yazılım öğrenmek için nereden başlanmalı?

Nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum. İnternette gördüğüm kadarıyla C++ ile başlamak mantıklı diyorlar.
Pyton'dan başlamanı öneririm, Az kod çok iş gibidir ve yeni başlayan insanlar için güzel pratiktir, Sonrasında C++ öğrenebilirsin.

Yanlış yönlendirme yapıyorsun mobil için uygulama geliştirecekse Python işine yaramayabilir.
Eğer arkadaşın ilk yazdığı mesajı okursan PC platfrom'u diyor bence yanlış yönlendirmeyi sen yapıyorsun daha düzgün okumadığını ne kadar belli edeceksin? Mobil'de Java yeterlidir.

İnternette bakma sen nasıl bir uygulama istiyorsun? Bilgisayar için mi Telefon için mi uygulama geliştireceksin? Ya da Web sitesi mi?
Yazılım sadece dediğiniz üç şeyden mi oluşuyor? Dalga geçmek anlamıyla sormuyorum bunu konu hakkında hiç bilgim yok. Ayrıca hocam benim konumda birbirinizle tartışmayın lütfen. Ben buraya bir şey öğrenmeye geldim. İkinizin birbirinizle atışmasını okumaya değil.

Yazılım sadece dediğiniz üç şeyden mi oluşuyor? Dalga geçmek anlamıyla sormuyorum bunu konu hakkında hiç bilgim yok. Ayrıca hocam benim konumda birbirinizle tartışmayın lütfen. Ben buraya bir şey öğrenmeye geldim. İkinizin birbirinizle atışmasını okumaya değil.
Yazılım 3 Şeyden oluşmuyor yazılımda önemli olan şey matematiğinizin iyi olması ve Kodlama dillerini (Pyton, C++ gibi Diller) Bilmenizdir, Ve bunların katagorileri var mesela Bilgisayar yazılım mühendisi anlayacağınız üzere bilgisayarlarla ilgilidir bunun gibi bir çok Katagori var önemli olan sizin beklentiniz.

Eğer arkadaşın ilk yazdığı mesajı okursan PC platfrom'u diyor bence yanlış yönlendirmeyi sen yapıyorsun daha düzgün okumadığını ne kadar belli edeceksin? Mobil'de Java yeterlidir.
Java mı? Java her zaman çok kaynak tüketir, her neyse sizin ile tartışmayacağım arkadaşa siz yardımcı olursunuz. İyi forumlar.

Java mı? Java her zaman çok kaynak tüketir, her neyse sizin ile tartışmayacağım arkadaşa siz yardımcı olursunuz. İyi forumlar.
''Her zaman çok kaynak tüketir'' Lafınızdan sonra zaten sizi ciddiye alamıyorum iyi akşamlar.

Yazılım 3 Şeyden oluşmuyor yazılımda önemli olan şey matematiğinizin iyi olması ve Kodlama dillerini (Pyton, C++ gibi Diller) Bilmenizdir, Ve bunların katagorileri var mesela Bilgisayar yazılım mühendisi anlayacağınız üzere bilgisayarlarla ilgilidir bunun gibi bir çok Katagori var önemli olan sizin beklentiniz.
Yani yazılımın temel amacı bir uygulama ortaya çıkarmak olarak anlıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı