Yazılım öğrenmek için Udemy mantıklı mı?

bur4karsln

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yazılıma yeni başladım YouTube'dan öğrenmeye çalışıyorum ama anlayamıyorum sizce Udemy yararlı olur mu?

Önüne gelen derslerden birini rastgele seçip almanı önermem. Önce kursu veren hocaları araştır sonrasında oradan satın alıp kullanabilirsin.

C# Phyton falansa hiç Udemy'e gerek yok ücretsiz tonla kaynak var.

Eğer C++ falansa o vakit Udemy'de olumsuz yorumu az olan birinden kurs alabilirsin.

C# Phyton falansa hiç Udemy'e gerek yok ücretsiz tonla kaynak var.

Eğer C++ falansa o vakit Udemy'de olumsuz yorumu az olan birinden kurs alabilirsin.
Python öğrenicem ama yotubeden izleyince biraz da olsa anlıyorum ama kendi başıma küçük birşey bile yapmak isteyince yapamıyorum ekrana mal gibi baka kalıyorum

Merhaba, yazılıma yeni başladım YouTube'dan öğrenmeye çalışıyorum ama anlayamıyorum sizce Udemy yararlı olur mu?
Udemy'deki hocalar Youtube'daki hocalardan farklı bir şey anlatmıyor hocam. Youtube ve Udemy arasındaki tek fark parasını vererek bazı kurs sahipleriyle birebir iletişim kurabiliyor olmanız. Ki böyle bir opsiyonu biraz daha ileri seviyeye geçince kullanmanızı öneririm. Udemy'den kurs almış birisi olarak yazıyorum bunları.

Başlangıç için Youtube'da farklı farklı hocalardan kendine en uygun olanı seçmeni tavsiye ederim.

Udemy'deki hocalar YouTube'daki hocalardan farklı bir şey anlatmıyor hocam. YouTube ve Udemy arasındaki tek fark parasını vererek bazı kurs sahipleriyle birebir iletişim kurabiliyor olmanız. Ki böyle bir opsiyonu biraz daha ileri seviyeye geçince kullanmanızı öneririm. Udemy'den kurs almış birisi olarak yazıyorum bunları.

Başlangıç için YouTube'da farklı farklı hocalardan kendine en uygun olanı seçmeni tavsiye ederim.

Ama anlayamıyorum kodları unutuyorum. Bunun çözümü nedir? Başlayalı 4 gün oldu henüz.

Geri
Yukarı