Yazılım ögrenmek

Kubilay İmreks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayar bölümünde okuyorum. 12.sınıf bilgisayar bölümüne devam etmeyi düşünmüyordum. Ağ işletmenliği dalındayım çünkü ve çok sıkıcı bir alan benim açımdan üniversitede başka bir bölüme geçmeyi düşünüyordum ama stajdaki abi yazılım ile ilgili bir konuşma yaptı ve baya bir gaza soktu.
Yazılımdan kastım oyun, web tasarım, web sayfaları gibisinden onları tamamen mantığıyla öğrenmek zaten o alanlara karşı bir ilgim var sizden ricam arkadaşlar oyun ve web tasarım ile ilgili olmasını istiyorum hangi yazılım dilini öğrenmem gerek? JavaScript, PHP düşünüyorum sizce ?

Öğrenmek istediğin diller iyi ve çok kullanılan diller. Ancak yeterli olmayabilir. Bu konu için hocalarından destek almanı öneririm. Sana bu konuda daha net bilgiler verebilirler. Sana bir yol haritası oluştururlar. Bunlar bildiğim yararlı kaynaklar. Bunların işine yarayacağını düşünüyorum. Başarılar dilerim.
Çizgi TAGEM
Khan Academy
Microsoft - Açık Akademi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı