Yazılım okuyanlar neler yapabildiğinizi ve kaçıncı sınıf olduğunuzu söyleyebilir misiniz?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Okulda neler ögrendiginizi ve bunlar ile neler yapabileceğinizi merak ediyorum.
Sınıfınızı söylemeniz güzel olur.

Genel cevaplar vermeyin. Detaylı cevaplar daha çok yardımcı olur.

Mesela bir oyun yapsanız nasıl bir oyun olurdu?
Bir program yapsanız nasıl özellikleri olurdu?

Merhaba meslek lisesinde okuyorum okullarda çokta önem vermiyolar koda ama 10.sınıfta C+ öğrenip bir oyun geliştirebilirsin liseye gidiyorsan en önemlisi stajdır ben şuanda staj görüyorum ve staj yerinden yazıyorum :D
sana tavsiyem güzel bir staj yeri bul yazılım alanında seni geliştirecek bir iş yeri bulmanı tavsiye ederim.
Program ve oyundan bahsetmişsin şu anda fps oyunu yapmak mantıksız olur çünki kitlesi belli CSGO ve Valorant oynanıyor.
Yapabilirsen LostArk,Metin2 tarzı oyunlar yapabilirsin buda tek başına yapılması imkansız olan birşey.
Program yapıcaksan eğer genel kitlenin dikkatini çekicek birşey olması lazım.
Günümüzde sanal oyunlara çok önem verildiği için oyunlarla ilgili bir site veya program kodlayabilirsin. Yardımcı olduysam ne mutlu bana:D

Merhaba meslek lisesinde okuyorum okullarda çokta önem vermiyolar koda ama 10.sınıfta C+ öğrenip bir oyun geliştirebilirsin liseye gidiyorsan en önemlisi stajdır ben şuanda staj görüyorum ve staj yerinden yazıyorum :D
sana tavsiyem güzel bir staj yeri bul yazılım alanında seni geliştirecek bir iş yeri bulmanı tavsiye ederim.
Program ve oyundan bahsetmişsin şu anda fps oyunu yapmak mantıksız olur çünki kitlesi belli CSGO ve Valorant oynanıyor.
Yapabilirsen LostArk,Metin2 tarzı oyunlar yapabilirsin buda tek başına yapılması imkansız olan birşey.
Program yapıcaksan eğer genel kitlenin dikkatini çekicek birşey olması lazım.
Günümüzde sanal oyunlara çok önem verildiği için oyunlarla ilgili bir site veya program kodlayabilirsin. Yardımcı olduysam ne mutlu bana:D
Oyun falan yaptığım yok. Sadece insanların kaç yılda ne kadar geliştiğini merak ediyorum

Geri
Yukarı