Yazılım Store güvenilir mi?

Metehan Atik

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen güveilirdir ancak daha geçen hafta Win10 Pro OEM Key satın aldığım sitenin linkini bırakayım. Bu linkteki siteye kefilim, herhangi bir problem yaşamazsınız.

Bu güvenilir firmanın ürününü tercih etmek bir yana gösterdikleri sıcak kanlılık ve ilgiden kaynaklı kendilerine sorduğum tüm sorulara bu saatte bile saniyesinde cevap verdilkleri için kendilerine çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim ben Office 2019 satın almıştım ve sorunsuz çalışmıştı 🙂

Hepinize çok teşekkür ederim.
Yazılım Store dan 2 hafta önce bende alışveriş yapmıştım kesinlikle tavsiye ederim. Bu ürünü satın almıştım Arkadaşlar da baya ilgililer kurulumda yardımcı oldular ve faturayı hemen yolladılar. Diğer bu tarz sitelerin yorumlarına bakarsak bence en güvenilir Yazılım Store.
Ben de bugün satın aldım window 10 pro ile microsoft pro 2019 u ama 40 dk geçti hala göndermediler size kaç dk sonra gönderdiler
Yazılım Store dan 2 hafta önce bende alışveriş yapmıştım kesinlikle tavsiye ederim. Bu ürünü satın almıştım Arkadaşlar da baya ilgililer kurulumda yardımcı oldular ve faturayı hemen yolladılar. Diğer bu tarz sitelerin yorumlarına bakarsak bence en güvenilir Yazılım Store.
Ben de bugün satın aldım window 10 pro ile microsoft pro 2019 u ama 40 dk geçti hala göndermediler size kaç dk sonra gönderdiler

Hepinize çok teşekkür ederim.

Geçmiş olsun...

paramı alamadım ürünüde kullanamadım simsekyazilim.com'dan aldım aktif ettim n11'de satiş yapıyormuş zaten satıcı sipariş geçtim 10'dakikada gönderdi aktif ettim sorunsuz şimdilik problem gözükmüyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı