Yazılım ve oyun için pivot monitör önerisi

Bütçe
2500

baranngungor

Decapat
Daha fazla  
Maksimum bütçem 2500, hem yazılım için hem de oyun için kullanabileceğim dahili hoparlörü olan pivot bir monitör arıyorum. Biraz araştırdım, ASUS TUF'a denk geldim Rampage'in modelleri var değerlendirmelerine de baktım ancak daha önce almış veya bu konuda bilgisi olan birilerine danışmak daha garanti olacak. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hem IPS hem de dikey bir şekilde kullanılabiliyor. Bütçenizin de altında. Hoparlörü var ama pek tatmin etmediği konusunda bazı duyumlar aldım. Çoğunluğu oyun için kullandığı ve kulaklık taktığı için kafaya takmamış. Zaten bütçenin de altında olduğu için üzerine bir hoparlör alabilirsiniz.

Hem IPS hem de dikey bir şekilde kullanılabiliyor. Bütçenizin de altında. Hoparlörü var ama pek tatmin etmediği konusunda bazı duyumlar aldım. Çoğunluğu oyun için kullandığı ve kulaklık taktığı için kafaya takmamış. Zaten bütçenin de altında olduğu için üzerine bir hoparlör alabilirsiniz.
Hoparlör konusunda ekstra bir şey beklemiyorum dostum berbat değilse tercih edebilirim. Sürekli oyun oynayamıyorum da zaten ama Playstation da var, kullanacağım monitörle o yüzden hoparlör olsun istiyorum.

Hoparlör konusunda ekstra bir şey beklemiyorum dostum berbat değilse tercih edebilirim. Sürekli oyun oynayamıyorum da zaten ama Playstation da var, kullanacağım monitörle o yüzden hoparlör olsun istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı