Yazılıma ilgi duyuyorum fakat bundan kazanç elde edecek kadar bilgim yok

Dark_Dragon

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar, yazılımla uğraşıyorum şu an C++ ile çalışmalar yapıyorum, benim amacım bu işte iyileşip gelir elde etmek ve ileride yapacağım işlerde başarılı olmak. Ben sadece konsol üzerinde iş yapmak istemiyorum ne tür şeyler yaparak daha farklı şeyler yapabilirim ( farklı şeyler yaparsam gelir yolunu bulurum "gelir benim ana öncülüm değil yanlış anlamanızı istemem") ilerlemek istiyorum tecrübelerinizden bilgi edinmeyi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Proje geliştirmek.

Gelir elde edecek seviyeye gelebilecek kadar bilgi edinmek, tecrübe kazanmak için proje yapman lazım. Her projede kendini daha da geliştiriyorsun. Belli kriterlerden sonra kazanç elde edebilirsin. Freelancer platformları inceleyip talepleri az çok görebilirsin.

Emeklemeden kosmaya calisma, temellerini ogren, ufak ufak proje gelistir. Arada is ilanlarina bakip ne seviyede olursan kazanc elde edebilecegin konusunda fikir sahibi ol.

Oturup senelerini bu ise vereceksin, calisacaksin; bunun sihirli bir formulu yok.

Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum hepsi değerli bilgiler hepsini göz önünde bulundurarak daha iyi şeyler yapmaya çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı