Yazılıma yeni başlayan biri günde kaç saat çalışmalı?

efezxs

Decapat
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben 2 gün önce yazılım öğrenmeye başladım. Yazılımla alakam dahi yok ama yine de başladığım için mutluyum hevesliyim.
Sormak istediğim şey şu, ben 2 gündür günde 3 4 saat yazılım öğrenmeye çalışıyorum bu çok az bir süreymiş gibi geliyor. Fakat öğrenirken o 3 4 saat 10 20 saatmiş gibi geliyor. Bu süreyi yükselteyim mi yoksa kendimi çok fazla darlamayıp yavaş yavaş adımlarla mı gideyim? 1 saatlik eğitim videosunun 30 dakikasını 6 saatte izleyip zar zor anladım. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Videolardan ogrenemezsin hangi alana aitse kqfanda bir proje olustur hep nasıl nasıl yaparim diye de arastir yap orneklere bak mantik kurmaya calis

Videolardan ogrenemezsin hangi alana aitse kqfanda bir proje olustur hep nasıl nasıl yaparim diye de arastir yap orneklere bak mantik kurmaya calis
Tanıdığım bir yazılım hocası var. Ona sorduğumda video izleyip önce ne yapacağını ve mantığını öğren daha sonra mantık kurmaya başla demişti. Çünkü gerçekten hiç bir fikrim yok yazılımla alakalı.

Doğru söylemişsin, videolardan gerçekten hiçbir şey anlamadım. Bence izlediğim videolar yanlıştı. Neyse yeni bir konu açtım, iyi günler.

Konu çözülmüştür kapatabilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı