Yazılıma yeniden başlama

skont4

Centipat
Merhaba,
Yarın bıraktığım yazılım işine tekrar başlayıp ileri seviyelere taşımak istiyorum. Sizce ilerletmem için ve başarılı olup bu işi bırakmamam için ne yapmam gerekli?

Sevmeniz gerekli, yazılımda pes etmemek de önemli. Ben çok acemi sayılırım fakat kaç kez haftalarımı bir hataya, bir mantık hatasına ayırdım 1 yılda.

Merhaba,
Yarın bıraktığım yazılım işine tekrar başlayıp ileri seviyelere taşımak istiyorum. Sizce ilerletmem için ve başarılı olup bu işi bırakmamam için ne yapmam gerekli?
Bir kere dillere bakın hangisi hoşunuza gidiyorsa onu kullanın sonrasında diğerlerine rahat geçersiniz zaten.

Hocam başarılı olabilmek ve ileride bırakmamak için önemli olan süreklilik ve azim. Öncesinde uğraştığın dillerden başla ve üzerine yeni bilgiler katarak sürekli kendini geliştirmeye çalış.

Türkiye'de çalışmak istersen mecbur seni web dev. tarafı bekliyor. HTML, CSS, JS, PHP dillerini çok iyi öğrenirsen iyi paralar kazanırsın. Bunun dışında gelişen teknoloji ile birçok framework ortaya çıkmakta. Bunlardan MongoDB ve CodeIgniter tavsiye ederim.

Türkiye'de çalışmak istersen mecbur seni web dev. tarafı bekliyor. HTML, CSS, JS, PHP dillerini çok iyi öğrenirsen iyi paralar kazanırsın. Bunun dışında gelişen teknoloji ile birçok framework ortaya çıkmakta. Bunlardan MongoDB ve CodeIgniter tavsiye ederim.
Yurtdışı içinde bu diller işe yararmı yani yeterli mi

Geri
Yukarı