Yazılımbudur.com güvenilir mi?

Hayır değil. Bizzat ben dolandırıldım. Destekle iletişime geçmek imkansız. Retail söyleyip MAK göndermeleri hatta OEM'bile Retail göndermeyi başaran bir firma. Dediğim gibi müşteri desteğine ulaşamazsınız çok ulaşmayı denerseniz de hesabınızı silerler. Normalde kolay kolay bir firmaya dolandırıcı demem ama benim başıma gelmese söylemezdim.

Hocam retail tam olarak nedir ben bu işlerden tam anlamıyorum ama 🙂

Retail key ile örneğin bilgisayar değişirseniz o bilgisayarda kullanabilirsiniz fakat OEM key anakarta gömülür yani kullandığınız bilgisayarda kalır bence Retail alın hem daha ucuz. MAK keylere sakın bulaşmayın.
Hayır değil. Bizzat ben dolandırıldım. Destekle iletişime geçmek imkansız. Retail söyleyip MAK göndermeleri hatta OEM'bile Retail göndermeyi başaran bir firma. Dediğim gibi müşteri desteğine ulaşamazsınız çok ulaşmayı denerseniz de hesabınızı silerler. Normalde kolay kolay bir firmaya dolandırıcı demem ama benim başıma gelmese söylemezdim.

Jetlisans üzerinden aldığımda MAK gelmişti değişim sağladılar.

1 hafta önce jetlisansdan aldım herhangi bir sıkıntı yaşamadım tekte kullandım ve çalıştı yazılımbudurdan daha önce aldığımda çalışmamıştı uğraştırmıştı biraz jetlisansda daha ucuz oradan alabilirsiniz.

1 hafta önce jetlisansdan aldım herhangi bir sıkıntı yaşamadım tekte kullandım ve çalıştı yazılımbudurdan daha önce aldığımda çalışmamıştı uğraştırmıştı biraz jetlisansda daha ucuz oradan alabilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler
Retail key ile örneğin bilgisayar değişirseniz o bilgisayarda kullanabilirsiniz fakat OEM key anakarta gömülür yani kullandığınız bilgisayarda kalır bence Retail alın hem daha ucuz. MAK keylere sakın bulaşmayın.

Jetlisans üzerinden aldığımda MAK gelmişti değişim sağladılar.

Hocam jetlisansta Retail dediğiniz keyin linkini atabilir misiniz?
Ben bu yaz LGS'ye gireceğim yazın sınav sonucuna göre bilgisayar alacağım inşallah iyi bir okul kazanırım da bilgisayar alabilirim böylece kendimi motive ediyorum PC alacağım diye

Hocam sizce güvenilir mi bir düşünün, key doğru çıkabilir ama kaçak olduğuna emin olabilirsiniz.

Kaçak key ne ya öyle bir şey yok tüm siteler öyle satıyor.
Retail veya OEM aldıktan ve etkinleştirdikten sonra evinin parmaklıklarını kesip içeri FBI alıp seni Bill Gates'in karşısına koyup işkence ettirmeyecek.

Teşekkürler hocam bu sitede sorun yaşayan var mı? Sanırım bu site diğerinden daha güvenilir
Hocam yazdık ya zaten önceki mesajları okuyabilirsiniz.

Geri
Yukarı