yazilimbudur.com sitesini önermiyorum

Ben iletişime geçtim şimdi. 29.90'lık olan MAK keymiş. OEM Key satışı olmuyormuş. Sadece kurumsal lisanlarda Retail Key gönderiliyormuş.
Teşekkür ederim, tahmin ettiğim gibiymiş. Ben yazdığımda neden cevap vermiyorlar? Bana sadece size söyleneni söyleseler yeterliydi.

ybAdsız.png

O bilgilendirme sistemi çok saçma zaten her site için geçerli. Bazen orada temsilci görünür bazen görünmez. Tarayıcı geçmişini silip, modemi yeniden başlatırsanız ( yeni IP ) çözüm olabilir.

O bilgilendirme sistemi çok saçma zaten her site için geçerli. Bazen orada temsilci görünür bazen görünmez. Tarayıcı geçmişini silip, modemi yeniden başlatırsanız ( yeni IP ) çözüm olabilir.
"Mail atın lütfen." dediğine göre biri var demektir. Bunu her defasında farklı şekilde yazıyorsa da oto mesaj olmadığı düşüncesindeyim.

Ben 1 yıl önce 4.90 TL'ye MAK key almıştım. Hâlâ kullanıyorum :)
Demek şans işi bu işler. 😅

Arkadaşlar 30 ₺'ye key almak ile direkt CMD'den rastgele bir key ile Windows etkinleştirmek aynı şey değil mi?
Rastgele yazmakla uğraşmayın. O sitelere erişmek çok kolay. Google'a herhangi bir key yazdığınızda sizi o sitelere yönlendiriyor zaten.

Tuhaf, zamanında 15 TL'ye 1. Bilgisayarım için key almıştım ve sorun yaşamamıştım.
Şansıma ki şubat ayında GittiGidiyor üzerinden 4 TL'ye Enterprise sürüm key aldım, hala kullanıyorum ve MAK değil.

Tuhaf, zamanında 15 TL'ye 1. Bilgisayarım için key almıştım ve sorun yaşamamıştım.
Şansıma ki şubat ayında GittiGidiyor üzerinden 4 TL'ye Enterprise sürüm key aldım, hala kullanıyorum ve MAK değil.
Benim siparişlerimde de bu zamana kadar bir sorun çıkmadı. Hepsi OEM geldi istisnasız.

21231Adsız.png

Ama dediğim gibi, ürün sayfasındaki "OEM" ibaresi kaldırılmış.

Korsana karşıyım ama KMSpico kullanıyorum ve sorun yaşatmadı.
Lütfen kızgın atmayın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme:

Bilgisayara format atmaya karar vermiştim. Mailde ürün anahtarımı bulamayınca siteye girip sipariş tarihine bakayım dedim ama giriş yapamadım. Şifreyi unutmuşumdur deyip mail adresimi yazarak yeni şifre alayım dedim. Sonuç:

Screenshot_1.png

Ardından mail attım, canlı destekten de yazdım. Giriş yapamadığımı belirttim ama herhangi bir yoldan dönüş yapılmadı. Neyse ki önceki yorumlarımda ekran görüntüsünü paylaşmışım. 😀

Bu siteden uzak durmanızı öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı